SONNENTOR je česko-rakouský tradiční výrobce a zpracovatel bylin, čajů, koření i dalších produktů z ekologického zemědělství. Garance kvality při výrobě čajů a koření SONNENTOR vychází z vlastního pěstování v ekologických rodinných zemědělských farmách a z velmi úzké spolupráce s místními regionálními ekozemědělci, kteří pro firmu bylinky a koření pěstují. Produkty SONNENTORu zprostředkovávají tímto způsobem hodnoty, jako je původ, rodina, klid, tradice a kompetence. Vysoký podíl ruční práce u všech produktů rozvíjí regionální zaměstnanost také v jihomoravských Čejkovicích u Hodonína, kde český SONNENTOR působí od roku 1992 a zaměstnává zde 160 lidí. Sonnentor dnes patří na evropském trhu mezi přední distributory v oblasti bylin, čajů a koření z ekologického zemědělství.

Sluneční obchodník společnosti Sonnentor pro Moravu

Společně s našimi pěstiteli nabízíme našim zákazníkům to nejlepší, co nám příroda dává. Ponoř se s námi do úžasného světa bylin a koření a staň se obchodníkem společnosti Sonnentor.

Tvým hlavním úkolem bude aktivní akvizice nových zákazníků a samozřejmě péče a související poradenství pro stávající zákazníky. Budeš každý den jednat s klienty, prezentovat značku a dál rozdávat a prodávat:) radost z našich produktů.

Očekáváme, že v oblasti prodeje máš praxi a komunikovat s Tebou je jedna báseň.

Potřebuješ dobrou znalost angličtiny nebo němčiny a pojmy BIO, udržitelnost a zero waste by pro Tebe neměly být neznámé.

Budeš šířit radost po celé Moravě, proto není nutné, abys byl/byla přímo od nás z Čejkovic :) Hlavní je, abychom si spolu prostě sedli. Budeš hodně cestovat a plánování tvých cest bude na Tobě. K tomu, abys dojel/dojela cestou necestou za našimi zákazníky, od nás dostaneš obrandované auto s plným kufrem našich produktů. Naší hlavní ideou je hluboká, dlouhodobá a oboustranně výhodná spolupráce s našimi pěstiteli i obchodními partnery a s tím souvisí i fixní mzda na této pozici.

Do světa Tě nepošleme bez pořádných znalostí našich produktů a naší filozofie.

Všechno ochutnáš a všechny nás poznáš během několika prvních týdnů, které strávíš u nás v Čejkovicích.

Za celý tým tě zdraví Vítek Ráček, personalista Sonnentoru. A těším se nejen na tvůj životopis, budu moc rád i za pár řádků navíc.


Informace o pozici

Společnost
Sonnentor s.r.o.
Adresa
Příhon 943, Čejkovice
Olomoucký kraj
kraj Vysočina
Zlínský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá) nebo Němčina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, 13. plat, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Potravinářství, Prodej a obchod, Account Manager, Obchodní zástupce, Regionalní obchodní manažer, Key Account Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel