Jsme společnost zabývající se investiční a developerskou činností. Hlavním těžištěm naší práce je výstavba domů na klíč, prodej plně zainvestovaných pozemků na rodinné domy, bytové domy, komerční výstavbu a výstavbu technické infrastruktury. Na trhu s nemovitostmi úspěšně působíme již přes 20 let. K financování projektů používáme výhradně svůj vlastní kapitál.

Manažer staveb

Do naší zavedené stavební firmy vybíráme kolegu (kolegyni), který by měl na starosti kontrolu a ekonomiku výstavby rodinných a bytových domů a s tím související níže uvedené činnosti:

Náplň práce:

  • kontrola zajištění plynulého chodu staveb, dodržení termínů a hospodářského výsledku výstavby ve spolupráci se stavbyvedoucím, přípravářem, TDI a project managerem
  • kontrola cash flow staveb, fakturací staveb a dalších ekonomických ukazatelů
  • společně se stavbyvedoucím tvorba a kontrola plnění harmonogramu výstavby
  • kontrola dodržování nastavených systémů a jejich případná aktualizace
  • pomoc při koordinaci stavebního týmu
  • sestavení zprávy a informování vedení společnosti o stavu jednotlivých staveb

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání stavebního nebo ekonomického směru
  • zkušenosti a způsobilost v oblasti řízení, koordinace a kompletace pozemních staveb
  • dobrou znalost práce na PC
  • schopnost týmově řešit krizové situace
  • zodpovědnost, pečlivost a důslednost
  • schopnost samostatné práce
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

Nabízíme:

  • zázemí dlouhodobě stabilní úspěšné společnosti
  • nadstandartní odměny při úspěšném dosažení cílů
  • práci v přátelském kolektivu
  • zaměstnání na plný úvazek
  • časová flexibilita
  • pestrá pracovní náplň
  • nástup možný ihned

Společnost
VALOREM s.r.o.
Adresa
Družicová 989/17, Praha – Ruzyně
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 60 000 – 80 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, 13. plat, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce, Možnost studijního volna, Vyhrazený čas na inovace, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Stavebnictví a reality, Vrcholový management
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

VALOREM s.r.o. - BRAND - RHS s.r.o., Dana Pernerová
+420 608 866 426