ADAMEC CRANE SYSTEMS patří mezi špičku v oboru jeřábů a zdvihacího zařízení. Vlastní rozsáhlý výzkum, dlouholeté zkušenosti a důraz na vynikající kvalitu společnosti zajišťují hlavní místo na trhu s jeřáby.

KONSTRUKTÉR

Pro doplnění mladého konstrukčního týmu hledáme novou posilu na pozici konstruktér jeřábů a příbuzných ocelových konstrukcí. Pozice je vhodná i pro absolventy.

NÁPLŇ PRÁCE:

· Konstruování jeřábů a jeřábových příslušenství

· Konstruování ocelových konstrukcí

· Tvorba podkladů pro obchodní tým

POŽADUJEME:

· SŠ/VŠ vzdělání, obor strojírenství (SŠ s prokazatelnou praxí)

· Technické a ekonomické myšlení

· Minimálně základní znalost Aj

· Znalost práce s programy MS Office, Autocad a Inventor (podmínkou)

· Ochotu rozvíjet své schopnosti a vzdělávat se v oboru

· Samostatnost , spolehlivost, důslednost, pečlivost

NABÍZÍME:

· Zajímavou, zodpovědnou a samostatnou práci v rostoucí společnosti

· Stabilitu zaměstnavatele včetně dlouhodobého zajištění zakázek

· Příležitost k seberealizaci a dalšímu rozvoji

· Podporu při zaškolování

· Odpovídající ohodnocení dle zkušeností a pracovního výkonu

· Nástup možný ihned

Společnost
Adamec Crane Systems, s.r.o.
Adresa
Plkovská 2934/1, Praha – Horní Počernice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zařazeno: Strojírenství, Technika a vývoj, Výroba a průmysl, Konstruktér
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Adamec Crane Systems, s.r.o., David Adamec
602 299 638