Český výrobce elektroniky pro průmyslové použití a realizátor zakázek v oboru průmyslové automatizace hledá nového zaměstnance pro své pracoviště v Praze 6, stanice metra Petřiny, do oddělení výroby a servisu.

Technik výroby elektroniky

Co vás čeká

- Zadávání a sledování výroby elektroniky a mechaniky u externích výrobců

- Organizace interní výroby

- Nákup komponent

- Práce v MS Word, MS Excel a firemním databázovém prostředí

- Příprava výrobků pro zákazníka, výstupní kontrola

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

- minimálně SŠ technického zaměření, nejlépe obor elektronika, počítače, příp. strojní

- Chuť a schopnost se rychle učit nové věci

Výhodou bude, pokud budete mít

- Znalost prvků řídících systémů (procesor, desky I/O, čidla, akční prvky)

- Znalost čtení výrobní dokumentace vč. elektronických schémat,

- Dobrou manuální zručnost

- Zkušenosti s oživováním elektronických komponent

- ŘP B

- Zkoušky z Vyhl. 50/1978 o odborné způsobilosti v elektronice, §6

- budete nekuřák

Co vám můžeme nabídnout

- Zaučení zkušenými kolegy

- Zajímavá práce ve firmě zabývající se průmyslovou automatizací

- Práce v malém sehraném kolektivu

- Profesní a platový růst

- firemní benefity 5 týdnů dovolené, obědy zdarma, penzijní připojištění

- 40 hodinová pracovní doba s rozvržením dle dohody

- Nástup co nejdříve.

V případě zájmu nám prosím zašlete CV, rádi Vás pozveme na informativní schůzku.

Společnost
SofCon, spol. s r.o.
Adresa
Křenova 438/11, Praha – Veleslavín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, 13. plat, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Technika a vývoj, Výroba a průmysl, Elektrotechnik, Zkušební technik, Plánovač výroby, Vedoucí výroby, Technik výroby, Technolog
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel