Máte zkušenosti v oblasti obchodu, dokážete komunikovat v angličtině a nedělá Vám problém práce v terénu?
Jsme dceřiná firma italské společnosti Bi Esse spa.

Zastupujeme nejdůležitější výrobce pro český i mezinárodní trh. Dodáváme zboží napříč Českou republikou. Do svého týmu hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici obchodní zástupce.

Náplň práce:

  • rozvoj vztahů s již spolupracujícími partnery, vyhledávání nových obchodních příležitostí a nových zákazníků
  • odborné poradenství, sestavování nabídek
  • koordinace zpracování nabídek zakázek za podpory technického oddělení
  • vedení obchodních schůzek
  • evidence aktivit a obchodních příležitostí do interního CRM
  • aktivní cestování za klienty

Požadujeme:

  • komunikativnost a aktivní přístup
  • znalost práce na PC (MS Office)
  • SŠ/VŠ vzdělání – obor elektro výhodou
  • prokazatelné obchodní zkušenosti v oblasti prodeje výhodou
  • ŘP sk. B (aktivní řidič)

Nabízíme:

  • zaměstnanecké výhody (bonusy, stravenkový paušál, firemní akce, školení a mnoho dalšího)
  • práce v rodinném prostředí stabilní dlouhodobě se rozvíjející společnosti
  • jednosměnný provoz (7-15:30)
  • nástup možný ihned
  • mzdu od 30 000 Kč dle zkušeností a dovedností

Společnost
Bi Esse Cz s.r.o.
Adresa
Sportovní 673/17a, Karlovy Vary – Drahovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Firemní akce
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Prodej a obchod, Obchodní zástupce, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.