Ústav molekulární genetiky AV ČR, v.v.i. patří mezi přední česká akademická pracoviště působící v oblasti experimentální biologie, sídlící v moderní budově v areálu ústavů AV v Krči.

Více informací najdete na našich stránkách https://www.img.cas.cz/.

V současnosti hledáme novou kolegyni / kolegu na pozici

Specialista laboratorní automatizace pro high-throughput scr

CZ-OPENSCREEN: Národní infrastruktura chemické biologie, Ústav molekulární genetiky AV ČR, v.v.i. hledá motivovaného spolupracovníka pro obsluhu a údržbu integrovaných robotických zařízení sloužících k identifikaci nových bioaktivních látek a potenciálních léčiv.

Pracovní náplň:

Údržba a kalibrace špičkových automatizovaných HTS přístrojů.

Pokročilé řešení problémů a běžné opravy HTS zařízení pro přenos kapalin, robotických ramen a systémů, detekčních zařízení a integrovaných skladovacích systémů.

Návrh nových a optimalizace stávajících protokolů automatizace procesů.

Zajištění obousměrné komunikace jednotlivých zařízení s LIMS a databází.

Vypracování a implementace standardních pracovních postupů (SOP) pro jednotlivá zařízení.

Podpora a školení dalších členů týmu.

Komunikace a interakce s dodavateli a jejich servisními týmy.

Požadavky:

Vysokoškolské vzdělání technického směru (např. mechanické inženýrství, biomedicínské inženýrství, kybernetika a robotika).

Ochota učit se novým věcem, výborné organizační a komunikační schopnosti, samostatnost, flexibilita, schopnost týmové práce.

Zkušenosti v oblasti robotiky, jemné mechaniky, programování a automatizace procesů výhodou. Dobrá znalost anglického jazyka slovem i písmem podmínkou.

Mzdové a jiné podmínky:

Nabízíme dobré platové ohodnocení, zkušební dobu na 3 měsíce, pracovní smlouvu na 1 rok s možností prodloužení na 5 let. Místo výkonu práce je Praha.

Unikátní možnost pracovat v nové a špičkově vybavené infrastruktuře a v dynamicky se rozvíjejícím multidisciplinárním týmu zahrnující specialisty z oborů chemické biologie, molekulární a buněčné biologie, biochemie, organické a medicinální chemie a cheminformatiky.

Sociální výhody:

5 týdnů dovolené, stravenky, možnost sportovního vyžití v krčském areálu Akademie věd (squash, volejbalový kurt, basketbal, posilovna).

Počátek pracovního poměru: dle dohody, možno od 1.11.2021

Společnost
Ústav molekulární genetiky AV ČR, v.v.i.
Adresa
Vídeňská 1083, Praha – Krč
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zařazeno: Strojírenství, Technika a vývoj, Věda a výzkum, Strojní inženýr, Technik ve strojírenství, Servisní technik, Vývojový inženýr, Vývojový technolog
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Ústav molekulární genetiky AV ČR, v.v.i., Erika Peldová
+420 296 443 293
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.