Buďte tam, kde začíná nový život. Zabýváme se reprodukcí a šlechtěním skotu.

Hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici inseminačního technika, který bude na pravidelné trase navštěvovat naše klienty, dávky aplikovat a pomáhat jim v oblasti březosti skotu.

Náplň práce:

  • Pravidelné výjezdy za klienty podle rozpisu
  • Aplikování inseminačních dávek skotu
  • Poradenství v oblasti reprodukce a březosti stáda chovatelům přímo v terénu
  • Zpracování běžné administrativy přes chytrý telefon (v pohodlí domova, v terénu na výjezdech nebo v zázemí na našem středisku)
  • Občasné výjezdy v sobotu a neděli (s návratem dopoledne)

Nabízíme

  • HPP
  • Nástupní mzdu 25-35.000 Kč (záleží na zkušenostech)
  • Služební auto i k soukromým účelům ihned po nástupu
  • Chytrý telefon i k soukromým účelům ihned po nástupu
  • Stravenkový paušál
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • Zázemí stabilní nadnárodní společnosti se středisky po celé ČR
  • Možnost udělat si u nás zkoušky v oboru
  • Důkladné zaškolení u kolegy, se kterým budete pár měsíců jezdit v tandemu
  • Další vzdělávání
  • Dobře vypracovaný pracovní systém
  • Profesní růst v případě zájmu
  • Pravidelnou pracovní dobu (vyjíždí se brzy ráno, odpoledne už máte volno)
  • Víkendové služby výměnou za všední den nebo za příplatek
  • Předem daný plán jízd v regionu a organizace dne

Jako vhodný uchazeč máte:

  • Minimálně středoškolské vzdělání (veterinární nebo zemědělské zaměření)
  • Všeobecný zemědělský přehled
  • Řidičský průkaz skupiny B

Výhodou bude, pokud už jste:

  • Absolvoval inseminační kurz
  • Máte zkušenosti se sonografií a vyšetřováním březosti

Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

Společnost
Novitim s.r.o.
Adresa
Svitavy
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 25 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, Profesní/osobní kouč
Zařazeno: Služby, Zemědělství, lesnictví a ekologie, Farmacie, Agronom, Ošetřovatel/chovatel zvířat, Odborný asistent ve výzkumu a vývoji, Vědecko výzkumný pracovník, Veterinární lékař, Zootechnik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro důchodce.

Novitim s.r.o., Kateřina Petržilková Vocová
+420 702 962 375