Společnost APROFES, s.r.o. se zabývá komplexními personálně-psychologickými službami. Letos slavíme již 25 let své činnosti, ke svým klientům v rámci celé ČR přistupujeme s osobním a individuálním přístupem.

ŘEDITEL/VEDOUCÍ VÝROBY nutná znalost obrábění

Co vás čeká

Jste mistr výroby a chcete se kariérně posunout?
Máte zkušenost se segmentem obrábění?
Speak and write English without problem oder Deutch?
Dokážete vidět dál a hledat vhodnou strategii rozvoje společnosti?

Výrobní společnost ve Zlínském kraji hledá zkušenou osobu na pozici VEDOUCÍHO/ŘEDITELE VÝROBY, jehož úkolem bude:

- řízení a kontrola celého procesu výroby
- zodpovědnost za plynulý a efektivní chod
- vedení, podpora a motivace výrobního týmů (2 mistři, cca 50 lidí)
- podílení se na strategii celkového rozvoje společnosti
- návrhy pro zefektivnění procesů a zvyšování produktivity
- úzká spolupráce s ostatními odděleními

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

- máte zkušenost s vedením lidí na pozici mistra, vedoucího výroby alespoň 3-5 let
- rozumíte obrábění a dokážete posoudit různá výrobní specifika
- komunikujete plynně anglicky nebo německy (slovem i písmem)
- umíte jednat s lidmi a víte, kdy je potřeba být diplomat a kdy se do toho pořádně opřít

Co vám můžeme nabídnout

- kariérní posun
- plat od 50.000 Kč
- stravování v areálu firmy za zvýhodněné ceny
- příjemné prostředí a dobrý kolektiv a další benefity

Společnost
APROFES,s.r.o.
Adresa
Zlínský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 45 000 – 60 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Strojírenství, Vrcholový management, Výroba a průmysl, Výrobní ředitel/manažer, Vedoucí výroby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

APROFES,s.r.o., Pavlína Kloudová
420 777 300 026