Naše společnost se specializuje na poradenství v oblasti personalistiky a zprostředkování zaměstnání.

Obchodní ředitel - FMCG!

Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se prodejem rychloobrátkového nepotravinového zboží, obsazujeme pozici Obchodního ředitele.

Požadujeme:

- vysokoškolské vzdělání, ideálně zaměřené na ekonomiku, případně obchod

- zkušenou a vyzrálou osobnost s prokazatelnými obchodními výsledky

- letité manažerské zkušenosti z oblasti FMCG non-food jsou podmínkou

- angličtinu na komunikativní úrovni (využití v rámci uskupení)

- aktivní řidič.

Náplň práce:

- nastavení obchodní strategie, včetně prodejních cen a individuálních podmínek v rámci ČR

- komplexní vedení obchodních týmů (cca 40 osob)

- projednávání a schvalování kupních smluv

- podílení se na tvorbě produktového portfolia

Nabízíme:

- úspěšnou a stabilní českou společnost s mezinárodním přesahem

- nadstandardní mzdové ohodnocení s bonusovou složkou odpovídající klíčovému postavení dané pozice

- služební vůz i k soukromým účelům

- 25 dnů dovolené a další zaměstnanecké benefity

Společnost
TresJob s.r.o.
Adresa
Olomoucký kraj
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 120 000 – 150 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Ubytování/příspěvek na ubytování
Zařazeno: Prodej a obchod, Vrcholový management, Obchodní ředitel/manažer, Manažer prodejního týmu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

+420 603 823 200