ADVACAM je high-tech společnost, která navrhuje, vyrábí a prodává špičkovou zobrazovací techniku. Zobrazujeme neviditelné. Naše výrobky jsou vyváženy do celého světa. Do svého týmu hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici:

Vývojář C++

Náplň práce:

Tvoříme unikátní technologii, kterou postupně integrujeme do mnoha oblastí běžného života. Pracujeme např. na projektech v průmyslu (analýza snímků), ve vědě (analýza spekter), v medicíně (adaptivní řízení protonové terapie pomocí on-line dat), ve vesmíru (analýza vesmírného záření), dále lokalizace zdrojů radiačního záření v terénu pomocí dronů. Spolupracujeme s partnery jako je například CERN, NASA, ESA.

  • Programování aplikací pro zpracování obrazových dat z detektorů v jazyku C++
  • Spolupráce na vývoji nových zobrazovacích algoritmů
  • Integrace s dalšími systémy (HW i SW)
  • Možnost pracovat se špičkovými technologiemi
  • Pozice je vhodná pro zkušené uchazeče s praxí v C++ vývoji

Očekáváme:

  • Znalost programování v C++
  • Ochotu učit se
  • Znalost AJ - středně pokročilá (čtení dokumentace, mailová komunikace)
  • Ostatní vás rádi naučíme

Výhodou bude:

  • Znalost Python, PHP, Linux, GIT, QT

Nabízíme:

  • Velmi dobré finanční ohodnocení
  • Nástup možný ihned nebo dle dohody
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • 5 týdnů dovolené, sick days, flexibilní pracovní dobu, příspěvek na dovolenou/sport/kulturu/volný čas, příspěvek na stravování, občerstvení na pracovišti, sportovní akce
  • V případě Vašeho zájmu o fyziku můžeme nabídnout spolupráci s naším vědeckým týmem (není podmínkou)
  • Pracoviště: Praha 7, U Pergamenky 12
  • Přátelské prostředí menší firmy (30 zaměstnanců), férový přístup

Zájemce prosíme o zaslání životopisu. Děkujeme a těšíme se.

Společnost
ADVACAM s.r.o.
Adresa
U Pergamenky 1145/12, Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá), Čeština (Výborná)
Benefity: Příspěvek na dovolenou, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Dog-friendly office, Profesní/osobní kouč
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor, Python vývojář, C++ vývojář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel