Laboratoř cytometrie biologické sekce, Přírodovědecká fakulta Univerzity Karlovy, hledá uchazeče pro pozici technického pracovníka.

Náplň práce:

  • administrace provozu, objednávky spotřebního materiálu a oprav, účtování
  • čištění přístrojů a jejich kalibrace
  • administraci SW a účtování servisu

  • podpora uživatelů – zaškolování, správa přístrojů
  • další práce odpovídající pracovnímu zařazení dle pokynů vedoucího

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání
  • praktické zkušenosti s obsluhou cytometru s doložením praxe a referencí

  • vstřícnost a komunikativnost
  • ochotu vzdělávat se a učit se novým věcem
  • znalost AJ na komunikativní úrovni

Nabízíme:

  • příjemné pracovní prostředí v klidové zóně centra Prahy
  • pracovní poměr s úvazkem 50 % na dobu určitou s možností prodloužení
  • odpovídající platové ohodnocení
  • příjemný pracovní kolektiv

Termín nástupu: co možná nejdříve

Společnost
Přírodovědecká fakulta UK
Adresa
Viničná 1594/7, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 19 000 – 21 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Věda a výzkum, Laborant, Specialista vývojového týmu, Vývojový inženýr
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.