PGRLF, a.s. zajišťuje specializované úvěrové produkty a podpory pro oblast českého zemědělství, lesnictví a rozvoj venkova. Poslání a činnost PGRLF, a.s. je v oboru finančních institucí natolik unikátní, že kandidátům dokážeme nabídnout nejen zajímavou finanční motivaci, ale také jedinečnou příležitost pro profesní i osobnostní rozvoj.

PROCESNÍ ANALYTIK - JUNIOR

Náplň práce:

- administrativní podpora projektů

- podílení se na tvorbě interních a řídících dokumentů

- mapování stávajících procesů ve společnosti

- dílčí analytická činnost v souladu s předmětem podnikání společnosti

Kvalifikace:

- SŠ/VŠ vzdělání

- ochota učit se v rámci na trhu jedinečné společnosti

- zkušenosti z bankovního sektoru výhodou, nikoliv podmínkou

- proaktivní přístup, ochota a vysoké pracovní nasazení

- samostatnost, pečlivost

Nabízíme:

- pracoviště v centru Prahy u stanice metra Florenc

- moderní pracovní prostředí s prostornými kancelářemi

- zaměstnanecké benefity

- Nástup dle dohody

Společnost
Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s.
Adresa
Sokolovská 394/17, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Základní)
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení
Zařazeno: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Zemědělství, lesnictví a ekologie, Administrativní pracovník, Project Manager, Referent, Metodik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s., Petra Gřesová