O Woltairu (Topíte.cz)
Woltair je dynamický startup s velkým růstem, který přináší revoluci v HVAC a v odvětví energetiky budov. Na českém trhu působíme již 3 roky úspěšně a dosahujeme 4krát ročního růstu a v současné době expandujeme na polský trh.
Společnost Woltair se zaměřuje na přinášení nových, pro zákazníky vstřícných zkušeností s přizpůsobováním se přechodu k energii a dekarbonizaci v sektoru obytných budov. Naším posláním je zajistit, aby nová generace energetických zařízení budov byla snadno dostupná pro každého - od zdrojů vytápění a instalace systému až po integrovaná řešení včetně fotovoltaických zdrojů energie. Naše digitální platforma umožňuje zákazníkům plynulý a příjemný zážitek od výběru nejvhodnějšího řešení až po bezproblémovou instalaci, přičemž řeší i palčivé body instalačních pracovníků a umožňuje jim soustředit se na jádro jejich práce bez zbytečného rozptylování.
Za 3 roky provozu jsme nainstalovali> 1.000 tepelných čerpadel a do našeho portfolia jsme přidali fotovoltaické panely, což vedlo k roční úspoře uhlíkových emisí přes 3 000 tun CO2e p.a. a ještě mnohem více v budoucnu.

TOPENÁŘ - metodik realizací tepelných čerpadel

Chcete konečně zužitkovat své odborné zkušenosti a komunikační talent? Chcete pracovat organizovaně a efektivně ? Chcete dělat Vaší topenářskou profesi jinak? Hledáme šikovného zkušeného topenáře, který má zkušenosti s instalacemi tepelných čerpadel, jako podporu pro montážní party.

Co vás čeká

Udržovat znalosti technologií tepelných čerpadel u všech dodávaných výrobků, orientovat se ve způsobech zapojení a aktivně se v oblasti vzdělávat za podpory metodiků výrobců tepelných čerpadel.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Kvalifikace topenář, nejlépe servisní technik tepelných čerpadel nutná. Alespoň 5 letá praxe v oboru instalací a servisů tepelných čerpadel je podmínkou. Vynikající komunikační schopnosti a umění pracovat na více projektech najednou se vám určitě bude hodit.

Výhodou bude, pokud budete

Týmový hráč, s výrazným smyslem pro kvalitu odvedené práce a orientací na zákazníka,
Také chlaďař, případně elektrikář.

Co vám můžeme nabídnout

Práce v centru dění a s moderními technologiemi, realizujeme stovky projektů ročně a hledáme parťáka, který pomůže našim montérům, pokud si v terénu s něčím nebude vědět rady, případně připraví komplexnější zakázku a upozorní na specifika instalace.
Průběžná školení nových produktů a technologií, a monžost stát se také školitelem našich montážních čet.

Budeme velmi potěšeni, pokud nám zašlete životopis a stanete se součástí našeho topenářského týmu!

Společnost
Topíte.cz s.r.o.
Adresa
Na Radosti 399, Praha – Zličín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 65 000 – 85 000 Kč / měsíc
Benefity: Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Řemeslné a manuální práce, Technika a vývoj, Elektrikář, Instalatér/topenář, Servisní technik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Topíte.cz s.r.o., Dominika Sajdlová
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.