UNICEF (Dětský fond OSN) pomáhá potřebným a ohroženým dětem u nás i ve světě. Naším posláním v Česku je zejména získávání finančních prostředků na programy pomoci dětem ve světě.

Digitální fundraiser

Co bude náplní Vaší práce?

  • koordinace kampaní a komunikace s partnerskými digitálními agenturami
  • vybudování nové digitální strategie
  • budování značky v digitálním prostředí
  • využití digitálního prostředí jako dalšího kanálu příjmů a zvýšení počtu nových dárců (jak pravidelných, tak jednorázových)
  • správa sociálních sítí – FB, IG, LN, Twitter, crowdfundingových kampaní na platformách darujme.cz a darujspravne.cz, správa webových stránek, ppc kampaně – organický i placený obsah
  • vyhodnocování efektivnosti digitálních kampaní a jejich rozvoj
  • podpora dalších fundraisingových a komunikačních kampaní a aktivit
  • správa účtu Google for Nonprofits

Co by měl/a kandidát/ka mít a splňovat?

  • výborná znalost češtiny, velmi dobrá znalost angličtiny
  • zkušenosti s tvorbou digitálních kampaní včetně analýzy
  • znalost práce s:
  • FB, IG, LN, Twitter
  • MS Office, zejména MS Excel, MS Powerpoint, Power BI
  • Analytické a obchodní nástroje Google – GA, AdWords
  • chuť učit se novým věcem
  • odpovědnost, spolehlivost a odolnost vůči práci ve stresu
  • ochotu zapojit se i nad rámec pracovní doby jako dobrovolník

Výhodou:

  • zkušenosti s tvorbou obsahu a copywritingem
  • praktické zkušenosti s grafickými programy \ Adobe
  • zkušenost s dalšími obchodními nástroji – např. Sklik
  • zkušenost s databázovými programy a redakčními systémy
  • příklady kampaní, na kterých jste se podíleli

Co nabízíme my Vám?

  • zajímavou a pestrou pracovní náplň
  • prostor pro vlastní nápady a seberealizaci
  • získání zkušeností v mezinárodní organizaci
  • přátelský kolektiv
  • klidné pracovní prostředí

Společnost
Český výbor pro UNICEF
Adresa
Rytířská 539/31, Praha – Staré Město
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 25 000 – 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Project Administrator, Business analytik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Nezisková organizace