Informatik – Vedoucí oddělení informačních a komunikačních technologií

Požadavky:

VŠ vzdělání technického směru se zaměřením na informatiku či slaboproudou elektrotechniku
analytické a systémové myšlení, bezúhonnost (bezpečnostní prověrka min. na stupeň Důvěrné)
znalost angličtiny minimálně na úrovní čtení manuálů
výborná znalost práce na PC - MS Office (makra, kontingenční tabulky)
znalost operačních systémů Microsoft (MS Win 7, 8 a 10, MS Win Server), MS Active Directory, MS Exchange, MS GPO, MS WDS, MS WSUS a další; znalost prostředí MS SharePoint
znalost databází - zejména MS SQL (syntaxe příkazů, skripty, zálohování a obnova SITE)
znalost programovacích nebo skriptovacích jazyků, internetových technologií (php, html)
znalost technologie počítačových sítí LAN (WAN), zkušenosti s jejich konfigurací výhodou
schopnost vedení a motivování lidí, komunikativnost, týmová práce, zodpovědnost za fungování oddělení a potažmo celého soudu

Náplň práce:

vedení oddělení informačních a komunikačních technologií

zajištění provozu, ochrany, údržby a správy IT

zajištění vybavení soudu v oblasti informační, kancelářské a komunikační techniky a slaboproudých systémů, včetně programového vybavení
tvorba a údržba internetových a intranetových stránek soudu
dodržování národních a resortních bezpečnostních politik a platných předpisů z oblasti BOZP a PO
správa a údržba serverů včetně databázových
monitorování a diagnostika sítí, instalace programů včetně jejich aplikace
servis uživatelům IT a odstraňování běžných závad výpočetní techniky
dodržování jednotné koncepce budování komunikační infrastruktury informačního systému
odpovědnost za provoz, správu, údržbu a opravy veškerých slaboproudých, bezpečnostních, elektronických a technologických systémů a technických zařízení včetně souvisejícího software
správa, podpora a vývoj systémů Portál Nejvyššího správního soudu, Informační systém Nejvyššího správního soudu včetně databáze a zálohování
správa veřejných a kvalifikovaných elektronických certifikátů (QCA, VCA),

Nabízíme:

Stabilní zázemí prestižní veřejné instituce a příjemné pracovní prostředí
Moderní technické vybavení
Benefity (5 týdnů dovolené, 4 dny sick days, stravenky, příspěvky FKSP, pružná pracovní doba)
Termín nástupu možný po dohodě
Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou s výhledem prodloužení na neurčito, s výkonem práce v sídle Nejvyššího správního soudu na Moravském nám. 6, Brno.

Pracovní poměr se řídí zákoníkem práce. Platové ohodnocení se řídí nařízením vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě. Platové zařazení - 12. platová třída. Příplatek za vedení a osobní příplatek na základě kvality odvedené práce.

Společnost
Nejvyšší správní soud
Adresa
Moravské náměstí 611/6, Brno – Brno-město
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 – 65 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Státní a veřejná správa, Vedoucí odboru/oddělení
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: tělesně postižení.

Nejvyšší správní soud, Filip Glotzmann
542 532 374