Pro posílení marketingového oddělení internetového obchodu DobryTextil.cz hledáme šikovného grafika/fotografa, nebo grafičku/fotografku se zkušenostmi s online grafikou na hlavní pracovní poměr v Bystřici pod Hostýnem.

Pracovní náplň

- příprava bannerů a reklamních prvků pro naše webové stránky, PPC, affiliate, e-mail marketing...
- pořizování a úprava produktových fotografií
- příprava fotografií na Instagram, Facebook
- střih a zpracování videí
- návrh kreativních konceptů
- spolupráce při správě sociálních sítí (vkládání příspěvků)
- příprava tiskovin pro marketingové i interní účely
- spolupráce při tvorbě publikačního plánu

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání (grafické zaměření výhodou)
- znalost grafických programů Adobe Photoshop, Illustrator, Premiere Pro, After Effects, InDesign,
- znalost CorelDRAW výhodou
- znalost programů pro úpravu videí
- zkušenosti s webovou grafikou
- praxi z fotografování a ochota se dále rozvíjet
- grafický cit a kreativitu
- pečlivost, komunikativnost a schopnost spolupráce v týmu

Nabízíme

- odpovídající finanční ohodnocení
- práci na zajímavých projektech, uplatnění vlastních nápadů
- možnost bezplatného využití firemního tarifu u T-mobile (neomezené volání a sms v rámci ČR + 12G dat)
- otevřenost a prostor pro seberealizaci
- volné víkendy a státní svátky
- práci v mladém a pohodovém kolektivu
- každý rok +1 den dovolené navíc
- nákup oblečení za výhodné ceny
- dobrou kávu na pracovišti zdarma

Naše stránky:

Pokud Vás uvedená pozice zaujala, pošlete, prosím, průvodní dopis, strukturovaný životopis nebo Váš LinkedIn profil a své portfolio ať už ve formě PDF nebo jako odkaz na Vaše webové stránky.

Společnost
Dual Trade s.r.o.
Adresa
Sídliště 1292, Bystřice pod Hostýnem
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 25 000 – 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Občerstvení na pracovišti
Zařazeno: Marketing, Grafik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel