Pigagro, s.r.o. je zabehnutá dánska spoločnosť, jeden z lídrov na slovenskom trhu v oblasti produkcie ošípaných. Na 5 farmách ročne vyprodukujeme viac než 110.000 jatočných ošípaných a v rámci rastlinnej výroby obhospodarujeme 3.500 hektárov pôdy. Pre viac informácií navštívte www.pigagro.sk.

Pigagro is a well-established Danish company, one of the leaders on the Slovak market in the field of pig production. We produce more than 110,000 slaughter pigs a year on 5 farms and manage 3,500 hectares of land as part of crop production. For more information, visit www.pigagro.sk

Vedoucí porodny na farmě prasnic (Rimavská Sobota, SK)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Chceš sa stať špičkovým odborníkom vo veľkochove prasníc? Chceš sa učiť od najlepších farmárov vo svojom odbore? Máš chuť podeliť sa o svoje skúsenosti a rozvíjať seba a svojich podriadených v starostlivosti o prasnice a malé prasiatka?

Ponúkame náročnú a zodpovednú prácu v riadení a rozvoji tímu (cca 10 pracovníkov v maštaliach), zodpovednosť za dosahovanie výsledkov v pôrodnej sekcii farmy prasníc v Jesenskom (okr. Rimavská Sobota). Starostlivosť o cca 4.000 prasníc a malé prasiatka.

Sme dánska spoločnosť, máme špičkové know-how, dánsku genetiku a potrebné technológie. Patríme k najlepším producentom ošípaných na Slovensku a v strednej Európe.

 Mzdové podmienky, zamestnanecké výhody, benefity

Základná mesačná mzda btto: 1.300EUR

Mesačné výkonnostné odmeny (priemerne 20% zo základnej mzdy): 260-390EUR

Mesačný príspevok na ubytovanie: 400EUR

Ročná odmena vedúcich: 2.600-3.900EUR

SPOLU mesačne príjem cca: 2.200-2.400EUR

SPOLU ročne príjem cca: 26.000-29.000EUR

K tomu ponúkame atraktívne benefity:
- 1 zamestnanecká ošípaná/rok zdarma
- 90EUR vianočné poukážky
- 50EUR poukážky na letnú dovolenku
- pitný režim zdarma
- letná párty pre zamestnancov a rodinných príslušníkov
- vianočná večera a darčeky
- 2 x do roka teambuilding
- v prípade aktívnej znalosti AJ možnosť zaradenia do 2-ročného dánskeho vzdelávacieho programu „Farm production manager“ v rámci organizácie Danish Farmers Abroad

Požiadavky:
- predchádzajúce preukázateľné skúsenosti s vedením ľudí na poľnohospodárskej farme s prasnicami

- skúsenosti z fariem v zahraničí sú veľkou výhodou, ale nie podmienkou
- znalosť anglického jazyka je výhodou, ale nie je podmienkou
- veľmi dobré komunikačné zručnosti a sebadôvera
- organizačné schopnosti (zadelenie a kontrola práce, dôslednosť)
- časová flexibilita a schopnosť prispôsobiť sa potrebám farmy (práca na farme so živými zvieratami je životný štýl, nie "zamestnanie od-do")

- osobný záujem o problematiku farmárčenia a chovu ošípaných
- odolnosť voči stresu
- aktívne riešenie problémov
- VP sk. B

Informácie o výberovom konaní
Ak spĺňate naše podmienky pošlite nám prosím svoj životopis v slovenskom/českom alebo anglickom jazyku. Oslovíme len kandidátov, ktorí spĺňajú inzerované predpoklady. Ďakujeme za pochopenie.

Informace o pozici

Společnost
PIGAGRO, s.r.o.
Adresa
Jesenské
Požadované vzdělání: Stredoškolské alebo odborné vyučenie s maturitou
Plat
Plat: 2 200 – 2 400 EUR / mesiac
Zařazeno: Poľnohospodárstvo, lesníctvo a ekológia, Zootechnik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práca na plný úväzok
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitú
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovná zmluva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.