Vytváříme digitální povrchová data splňující nejvyšší požadavky na kvalitu. Interiéry a exteriéry automobilů vyvíjíme s ohledem na design, vyrobitelnost a celkovou kvalitu modelu.
www.designpack.eu

3D modelář (POLY) / 3D grafik

Co vás čeká

3D modelování (poly) a vizualizace pro oblast auto-motive. Spolupráce s týmy při vývoji automobilů (interiéry a exteriéry).

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Zkušenosti s programy pro 3d modelování (POLY) a vizualizace (ideálně Autodesk Maya a Blender).

Co vám můžeme nabídnout

Zajímavé projekty pro automobilový průmysl a spolupráce se zákazníky z celého světa.

Rozšiřování dovednostní v oblasti 3d modelování, designu a vývoje automobilů.

Společnost
DESIGNPACK s.r.o.
Adresa
Kutnohorská 821, Kolín – Kolín IV
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Základní) nebo Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 35 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Dog-friendly office, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Kultura, umění a tvůrčí práce, Technika a vývoj, Grafik, Designer, Průmyslový designer, Animace 3D, CAD/CAM specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

DESIGNPACK s.r.o., Lukáš Volf
+420 777 340 146