Společnost GASTRO PRODUCTION s.r.o. rozšiřuje svůj tým.
Investujeme do nového technologického parku - nejnovější stroje od společnosti TRUMPF.

GASTRO bylo založeno v roce 1990 a má více než 20 let zkušeností s výrobou a dodávkami projektů průmyslových velkokuchyní. Našim cílem je stát se hlavním dodavatelem projektů velkokuchyní pro nejlepší poskytovatele v Evropě. Gastro dodává profesionálním firmám v oblasti gastronomie. Prostřednictvím úzké spolupráce s našimi zákazníky chceme nadále vyvíjet a přizpůsobovat své výrobky vždy aktuálnímu požadavku trhu. Doufáme, že společně s Vámi vytvoříme v budoucnosti mnoho zajímavých projektů.

Obchodně technický zástupce/ zástupkyně s AJ

Co vás čeká

  • péče o stávající zákazníky
  • řízení projektů od poptávky, přes konzultaci ve firmě, zadání do systému až po expedici, nebo realizaci našimi montážníky
  • řešení doobjednávek, dodělávek a reklamací.
  • komunikace v anglickém jazyce po telefonu a emailu na denní bázi
  • spolupráce s výrobou, konstrukcí, nákupem a finančním oddělením
  • plnohodnotné zaškolení

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • SŠ vzdělání, nejlépe technického zaměření (není podmínkou)
  • velmi dobrá znalost anglického jazyka podmínkou (předchozí praxe velkou výhodou)
  • schopnost vést obchodní jednání, být schopen vyjednávat
  • smysl pro detail, technické myšlení, čtení výkresů
  • chuť pracovat, být aktivní a komunikativní
  • zodpovědnost a spolehlivost v plnění zadaných úkolů
  • ochotu učit se novým dovednostem a dále se vzdělávat

Výhodou bude, pokud budete umět

  • znalost technické dokumentace výhodou
  • znalost NJ velkou výhodou
  • znalosti a zkušenosti z výrobní firmy (strojírenství) výhodou

Co vám můžeme nabídnout

  • velmi zajímavou práci na top projektech v oblasti profesionálních kuchyní
  • notebook
  • mobilní telefon
  • poskytneme plnohodnotné zaškolení
  • možnost dalšího rozvoje
  • přátelský kolektiv, příjemné pracovní prostředí
  • motivující finanční ohodnocení
  • stravenky v hodnotě 100,- / ks - stravenková karta Edenred (obědy v měsíci nástupu zdarma), závodní stravování
  • dovolená 2 dny navíc - 22 dní
  • zaměstnanecké benefity- příspěvek na dovolenou až 20.000,-/rok (po celém odpracovaném roce, dle interní směrnice)
  • firemní akce
  • NÁSTUP MOŽNÝ IHNED

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám prosím svůj životopis.

Veškeré Vámi zaslané materiály jsou považovány za důvěrné.

Společnost
GASTRO PRODUCTION s.r.o.
Adresa
Zemědělská 500, Kamenný Újezd
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 28 000 – 38 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Administrativa, Prodej a obchod, Výroba a průmysl, Obchodní zástupce, Obchodní asistent, Key Account Manager, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

GASTRO PRODUCTION s.r.o., Radka Steinhäuslová
+420 774 035 148