Společnost SEFIRA je stabilním dodavatelem IT řešení a služeb. Specializujeme se na služby vytvářející důvěru v digitálním prostředí EU (moderní bezpapírová řešení a dlouhodobé důvěryhodné ukládání elektronických dokumentů), oblast IT bezpečnosti (PKI, autentizace a IDM) a řešení pro segment energetiky (podpora obchodování na evropském trhu elektřinou a plynem, plánování výroby elektrické energie a smart meteringu. Na trhu působíme od roku 1995 a svým zaměstnancům nabízíme kvalitní zázemí, podporu a přátelské neformální prostředí.

Tester

Jsme hrdí na naši rodinu produktů OBELISK. Podporujeme digitalizaci firem a organizací. Chceme, aby s našimi systémy byla radost pracovat, aby byly bez chyb a s přehlednou dokumentací. Proto hledáme tahouna s vizí, nápady a zkušenostmi, který nám s tím pomůže.

Náplň práce

  • účast na tvorbě testovací strategie a postupů, návrh testů a příprava testovacích scénářů
  • udržování a rozvíjení sad testovacích scénářů dle aktuálních specifikací produktů
  • zavádění postupů testování do dalších oblastí vývoje (pokrytí dalších modulů našeho produktu…)
  • příprava testovacích dat a prerekvizit, konfigurace testovacího prostředí
  • provádění testů, hledání chyb, posuzování a předávání k dalšímu řešení, re-testování po opravách
  • manuální testování podle testovacích scénářů i spouštění automatických testů
  • prioritizace a výběr regresních testů, rozšiřování automatizace s cílem zvyšování efektivity
  • tvorba, doplňování a revize dokumentace
  • komunikace s vývojáři, designéry a dalšími členy vývojového i podpůrného týmu
  • účast v projektových týmech (např. při plánování vývoje, distribucí i zavádění řešení apod.)

Co tě u nás čeká

Především nečekej, že tě někdo bude vodit za ručičku – od počátku je to na tobě. Dáme ti vše, co potřebuješ, od kafe po know-how, ale cestu si musíš razit sám(a). Bude kolem tebe sedět parta lidí, kteří ti vždy budou ochotni pomoct (jsou to dobráci, kteří neumí říkat ne), ale také od tebe budou mnohé očekávat např. zpětnou vazbu, co je potřeba zapracovat do dokumentace nebo jaké testovací plány je potřeba vytvořit.

Produkt rozvíjíme v releasech a patchích. Budeme od tebe chtít, aby si nastavil(a) a uřídil(a) proces, na jehož konci je otestovaný produkt s výčtem nalezených chyb a aktualizovanou dokumentací. Budeme od tebe chtít, aby proces byl efektivní, opakovatelný, tj. založený na testovacích plánech a transparentní (v každý okamžik víme, kde a jaký je stav a co je před námi).

Pro správu testovacích scénářů používáme systém Kiwi TCMS a na dokumentaci DokuWiki. Jejich správa a metodika používání bude také na tobě. Pokud jsi je nikdy nepotkal(a), tak to nevadí. Není to žádná magie.

Požadujeme

  • samostatnost = nebudeš se nás ptát, co máš dělat, ale budeš přicházet s nápady a plány, kam dál
  • schopnost zorganizovat testovací proces, podílet se na něm a ohlídat, že se podílí i ostatní
  • schopnost věci dokončovat = nepotřebujeme deset věcí rozvrtat, ale jednu dotáhnout
  • zkušenosti s testováním (ideálně s manuálními i automatickými testy)
  • schopnost nastínit cestu řešení, představit ji a vést diskusi podpořenou věcnými argumenty
  • schopnost podílet se na rozhodnutí a následně se jím řídit
  • pečlivost a zodpovědnost
  • znalost angličtiny na technické úrovni
  • za výhodu považujeme znalosti a zkušenost s programováním

Nabízíme

  • kreativní práci na zajímavých a moderních řešeních pro významné zákazníky
  • prostor pro realizaci
  • mladý přátelský kolektiv a zázemí kvalitního realizačního týmu a týmu architektů
  • pružnou pracovní dobu a další zaměstnanecké výhody
  • klidné a příjemné pracovní prostředí přímo u metra C - stanice Budějovická

Společnost
SEFIRA spol. s r.o.
Adresa
Antala Staška 2027/77, Praha – Krč
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá), Čeština (Výborná)
Benefity: Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce, Možnost studijního volna
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Tester
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti (DPČ)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.