OPTIMA RECRUITMENT EUROPE / Human-Res je mezinárodní personální agentura, která na evropském trhu práce již více než 25 let poskytuje komplexní služby zaměstnavatelům i uchazečům o práci.

Servisní technik Plzeň a okolí

Pro našeho klienta, významnou mezinárodní společnost sídlící v Praze, hledáme vhodné kandidáty na pozici SERVISNÍHO TECHNIKA techniky pro Plzeň a okolí.

Pracovní náplň:

  • provádění servisní činnosti přímo u zákazníka
  • technická podpora zákazníkům
  • vyhotovování servisních nabídek apod.
  • Pracovní doba: 7.00 – 15.30 hod

Požadavky:
• SŠ technického směru (nejlépe elektrotechnika) nebo vyučen (elektro) s maturitou
• bydliště v oblasti Plzně a okolí
• základní znalosti mechaniky, hydrauliky podmínkou
• zkušenosti s opravami elektromotorů, strojů a zařízení
• praxe v oboru manipulační technika výhodou
• uživatelská znalost práce s PC (MS Windows, Internet)
• řidičský průkaz skupiny B, C nebo T výhodou
• čistý trestní rejstřík
• základy Nj nebo Aj výhodou

Předpoklady:
přesnost, spolehlivost, logické a kombinační schopnosti, manuální zručnost, schopnost samostatné práce, ochota učit se, flexibilita, vysoké pracovní nasazení a loajalita

Nabízíme:

  • stabilní zaměstnání u zahraniční společnosti
  • zajímavé firemní benefity
  • mzda 30000-40000 podle praxe a zkušeností
  • servisní vůz vybavený kompletním nářadím
  • digitální katalog náhradních dílů, servisní software
  • pracovní notebook, telefon
  • zaškolení na centrále v Praze a následná odborná produktová školení
  • týden dodatkové dovolené
  • penzijní a úrazové pojištění
  • stravenky

Nástup: ihned, případně dohodou

Těšíme se na vaši přihlášku.
Životopisy zasílejte pomocí odpovědného formuláře zde u inzerátu.

Společnost
Human-Res s.r.o.
Adresa
Plzeň
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Plat
Plat: 30 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Nadstandardní lékařská péče, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce, Práce převážně z domova
Zařazeno: Řemeslné a manuální práce, Auto - moto, Automechanik, Elektrikář, Mechanik, Servisní technik, Autoelektrikář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura