Co vás čeká?

Společnost Apollo IT, dodavatel kabelážních systémů, správy IT, komplexních softwarových řešení, a outsourcingu hledá, ideálně na HPP, pracovníka na pozici TECHNIK KABELÁŽNÍCH SYSTÉMŮ s pracovištěm v Plzni.

Předmětem pracovní pozice je budování slaboproudých kabelážních systému v oblastech LAN (optické, metalické a bezdrátové počítačové sítě), EZS, CCTV, rozvody NN apod.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

Výhodou je znalost či zkušenost s čiností na obdobné pracovní pozici, elektrotechnické či obdobné technicky zaměřené vzdělání. Vyžadována je manuální zručnost.

Výhodou bude, pokud budete umět:

Nadstavbové činnosti nad kabelážnímy systémy - konfigurace aktivních prvků, systémů EZS apod. Další výhodou je, pokud jste držitelem řidičského oprávnění a aktivním řidičem.

Co vám můžeme nabídnout?

Pracovní činnost s flexibilní náplní = rozmanitost pracovní náplně od instalování kabelů až po konfiguraci funkčních síťových celků.

Práci v příjemném pracovním kolektivu.

Možnost oborové specializace a osobního růstu.

Společnost
Apollo IT s.r.o.
Adresa
Wenzigova 322/2, Plzeň – Východní Předměstí
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní) nebo Němčina (Základní)
Plat
Plat: 20 000 – 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, IS/IT: Správa systémů a HW, Telekomunikace, Elektrikář, Elektromontér, Technik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO), dohoda o pracovní činnosti (DPČ), jiné
Zadavatel: Zaměstnavatel

Praxe a stáže, pozice je vhodná i pro absolventy.

Apollo IT s.r.o., Miloslav Gabriel
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.