Společnost Technimat s.r.o. se sídlem v Teplicích je na trhu s hutními materiály od roku 1993.V současnosti působí v severních, západních a středních Čechách a Praze, kde má vybudovanou moderní velkoobchodní síť tvořená šesti prodejními sklady.Z důvodu rozšíření našeho týmu vypisujeme výběrové řízení na pozici:

PRODEJNÍ MANAŽERKA/ER pobočka Ústí nad Labem

Pracovní náplň:

  • vedení a rozvoj silného pobočkového týmu
  • péče o klíčové zákazníky, aktivní podpora prodeje
  • plnění stanovených prodejních cílů

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ, vhodné i pro absolventy s kratší praxí
  • prokazatelná zkušenost s obchodní činností, komunikativnost, kreativita
  • spolehlivost, zodpovědnost, organizační schopnosti
  • znalost problematiky trhu hutních materiálů
  • požadujeme osobnost - typ obchodníka s týmovým duchem
  • místo pracoviště: ÚSTÍ NAD LABEM

Nabízíme:

  • motivační mzdové ohodnocení
  • perspektiva v prosperující firmě
  • samostatnou, náročnou a různorodou práci
  • mobilní telefon, dovolená 5 týdnů, stravenkový paušál
  • používání vozidla k soukromým účelům
  • mladý dynamický tým

Pokud Vás nebudeme kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Aktuální pracovní nabídky naleznete na www.Technimat.cz.

Společnost
TECHNIMAT s.r.o.
Adresa
Žižkova 3401/74, Ústí nad Labem – Ústí nad Labem-centrum
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 25 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení
Zařazeno: Administrativa, Nákup, Prodej a obchod
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

TECHNIMAT s.r.o., Josef Svoboda