PRODUKČNÍ TECHNIK - Hledáme kolegu do týmu!

Reklamní agentura

se silným postavením na českém trhu, s dlouholetou tradicí, která se mimo dalších aktivit zabývá především budováním a provozováním sítí venkovních reklamně navigačních ploch (outdoor).

Naše portfolio zahrnuje širokou škálu nosičů (médií) určených k navigaci nebo reklamně komerčním účelům.

Dokážeme díky jejich rozměrové variabilitě a umístěním ve vhodných lokalitách dokonale uspokojit požadavky na venkovní prezentaci na celém území ČR, s důrazem na oblast hlavního města Prahy.

Co vás čeká

  • Příprava grafických návrhů a prezentací
  • Vedení zakázek a zajištění produkce u lokálních dodavatelů
  • Logistika spojená s kompletací zakázek
  • Řízení a koordinace produkční činnosti společnosti

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Znalost prostředí Microsoft Office (Excel, Word a PowerPoint)
  • Znalost prostředí Mac OS (Adobe InDesing, Illustrator a Photoshop) je výhodou, není podmínkou

Znalost a orientace na území hl. města Prahy

  • Znalost prostředí produkce a logistiky výhodou
  • Znalost prostředí polygrafie výhodou
  • Zodpovědnost, spolehlivost, komunikativnost
  • Aktivní řidič ŘP skupina B

Co vám můžeme nabídnout

  • Smlouvu na dobu neurčitou s 3měsíční zkušební lhůtou
  • Služební telefon
  • 25 dnů dovolené
  • Služební vůz
  • Stravenky

Nástupní termín: Říjen 2021 – domluva možná

www.erflex.cz

Společnost
ERFLEX, a.s.
Adresa
Terronská 727/7, Praha – Bubeneč
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 30 000 – 34 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Kafetérie, Firemní akce
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Média, reklama a PR, Vydavatelství, tisk a polygrafie, Grafik, Produkční, Technik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel