Jsme Vermont Holding a zastřešujeme prémiové značky oblečení a obuvi na území ČR, SR a HU (GANT, Camel Active, Peak Performance, Brooks Brothers, La Martina, Karl Lagerfeld, Nautica, Odd Molly, Diesel). V současnosti se neustále rozrůstáme, a proto hledáme nové kolegy, kteří budou růst s námi!

Interiér Designer/Projektový manažer

Pro náš projektový Store Concept tým hledáme kolegyni, nebo kolegu.

Jaká bude Vaše pracovní náplň?

  • Manažment projektů výstavby nových obchodních jednotek z pozice investora
  • Renovace stávajících obchodních jednotek
  • Koordinace různých stupňů projektové dokumentace
  • Spolupráce u vytváření architektonických návrhů
  • Jednání s dotčenými orgány státní správy
  • Výběr dodavatele – cenový tendr
  • Technický dozor investora při provádění prací

Co od Vás očekáváme?

  • Technické vysokoškolské vzdělání – stavitelství, architektura
  • Zkušenosti z oblasti realizace interiérů, staveb a navrhování (min 2 roky)
  • Důraz na detail a znalost konstrukčních řešení
  • Práce s programy MS OFFICE
  • Práce s kreslícími a grafickými programy: AutoCad, Photoshop
  • Práce s Internet Explorer: pokročilá úroveň
  • Anglický jazyk: slovem i písmem
  • Řidičský průkaz: skupiny B, flexibilita v cestování
  • Samostatnost, flexibilita, preciznost, spolehlivost, schopnost logického uvažování, příjemné vystupování, ochota učit se novým věcem, týmový hráč, manuální zručnost

Proč pracovat s námi?

  • Pracujeme v přátelském kolektivu a rodinném prostředí Kučerova paláce
  • Kromě platového ohodnocení máme také zajímavé benefity protože na našich značkách si časem pravděpodobně vytvoříte závislost stejně jako my :-)
  • Zaměstnání v úspěšné a dynamické mezinárodní společnosti
  • Práci v designovém prostředí
  • Nástup: Dohodou

Zajímá Vás, co se Ve Vermontu děje a jak to u nás vypadá? Bezva! Podívejte se na náš instagram @Lifebyvermont

Podmínky výběrového řízení:

Pokud máte zájem o tuto pracovní pozici, zašlete nám strukturovaný životopis v českém jazyce s fotografií.
Všem uchazečům, kteří se přihlásí do výběrového řízení odpovíme v nejbližším možném termínu.
Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti GANT Central Europe, s.r.o., dáváte souhlas pro zpracování těchto dat v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání

Společnost
GANT
Adresa
Pohořelec 114/22, Praha – Hradčany
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Zahraniční pracovní cesty
Zařazeno: Kultura, umění a tvůrčí práce, Stavebnictví a reality, Architekt, Designer, Project Manager, Projektant, Průmyslový designer, Stavební dozor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

VERMONT Holding a.s., Iveta Repická