Společnost Smurfit Kappa je světovou jedničkou ve výrobě papírových obalů. S ročním obratem vyšším než 8,1 miliard Euro a více než 41.000 zaměstnanci operujeme ve 32 zemích na dvou kontinentech.
Naše společnost je v ČR organizovaná do závodů s lokální i mezinárodní klientelou. Máme zázemí nadnárodní společnosti (tréninkové programy, možnost práce v zahraničí), ale také velmi průhlednou lokální strukturu, silně orientovanou na výsledek.

Pro náš závod v Žebráku hledáme vhodné kandidáty/kandidátky na pozici:

Mechatronik (Elektronik) náborový příspěvek

Požadujeme

- SŠ/VŠ

- Orientace v řídících systémech strojních zařízení (PLC)
- Orientaci ve výkresové a tech. dokumentaci
- Vyhláška 50, par. 6
- Řidičský průkaz B

- vhodné i pro absolventy

Náplň práce

- Zajišťuje provozuschopnost strojů ve výrobě
- Provádí pravidelnou diagnostiku a opravy strojů a zařízení
- Vede požadovanou dokumentaci o údržbě a opravách
- Komunikuje s dodavateli
- Vede provozní dokumentaci strojů a zálohování
- Zajišťuje další opravy dle pokynů vedoucího údržby

NABÍDKA

ZAJÍMAVÉ FINANČNÍ OHODNOCENÍ, kde kromě základní mzdy dostáváte pravidelně

Výkonové odměny
Kvalifikační příplatky
Příplatky za práci ve svátek vyšší než zákonem stanovené
13. plat v závislosti na hospodářském výsledku
Náborový příspěvek
DALŠÍ BENEFITY

5 týdnů dovolené
Zvýhodněné stravování ve vlastní jídelně s možností výběru teplých jídel
Příspěvky do kafeterie benefitů Sodexo
Svozová doprava nebo příspěvek na vlastní dopravu
Příspěvek na Penzijní spoření / Životní připojištění (3% z hrubé mzdy)
Pracovní oděv a obuv a jejich čištění zdarma, zaměstnanec se o nic nestará
Příspěvek při nar. dítěte / svatbě / odchodu do důchodu
Finanční odměna za loajalitu
Lékařské prohlídky a očkování proti chřipce zdarma
Asistenční linka pro těžké životní situace zdarma
Možnost dalšího vzdělávání včetně výuky anglického jazyka
Zvýhodněný mobilní tarif i pro členy rodiny
Dárky k narozeninám
Nadstandartní mimopracovní vyžití formou firemních výletů a oslav a týmových akcí

Společnost
Smurfit Kappa Czech s.r.o.
Adresa
Skandinávská 1000, Žebrák
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Strojírenství, Výroba a průmysl, Elektroinženýr, Elektromechanik, Elektrotechnik, Technik výroby, Seřizovač/programátor CNC strojů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Trainee programy, pozice je vhodná i pro absolventy.

Smurfit Kappa Czech s.r.o., Jiří Kovanda