Do týmu naší nástrojárny hledáme kolegu/kolegyni na pozici zástupce vedoucího nástrojárny pro technickou oblast.

Náplň práce:

  • komunikace se zákazníky a dodavateli - zajišťování objednávek, nákup materiálu, nářadí, nástrojů aj.,
  • posuzování zakázky z pohledu zhotovitelnosti a tvoření cenových nabídek,
  • vedení optimalizací výrobních projektů ve spolupráci s vedoucím,
  • návrhy a implementace nápravných opatření ve výrobě,
  • řešení problémů ve výrobě.

Požadujeme:

  • VŠ nebo SŠ vzdělání s technickým zaměřením,
  • zkušenosti na obdobné pozici podmínkou,
  • znalost čtení výkresové dokumentace,
  • anglický jazyk slovem i písmem,
  • odolnost vůči stresu, samostatnost, zodpovědnost a loajalitu,
  • vynikající vyjednávací, komunikační a organizační dovednosti.

Nabízíme:

  • práci na HPP u mezinárodní firmy v Ostravě,
  • odpovídající finanční ohodnocení dané pozici
  • výkonnostní a docházkové prémie,
  • sportovní akce pro zaměstnance,
  • příspěvek na penzijní, životní pojištění,
  • spolupráce na zajímavých projektech,
  • pružnou pracovní dobu,
  • příspěvek na závodní stravování.

Společnost
Weppler Group
Adresa
Suderova 2013/19a, Ostrava – Mariánské Hory
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Strojírenství, Technika a vývoj, Technolog ve strojírenství, Výrobní ředitel/manažer, Vedoucí výroby, Technický ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

596 663 645