Společnost Měď Povrly a.s. je tradičním dodavatelem válcovaných a lisovaných produktů z mědi a mosazi, které nacházejí uplatnění na 25 trzích celého světa. Ve firmě se snoubí tradice, která pramení z více než 100 leté historie firmy, s aplikováním nových moderních přístupů a zaváděním inovací. Za úspěchem stojí 220 zaměstnanců, kteří jsou hnací silou a na jejichž zkušenosti a profesionalitu je firma hrdá.

PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ

Náplň Vaší budoucí práce:

· Provádí obsluhu a údržbu rozvoden společnosti

· Podílí se na budování a údržbě VN, NN a MN zařízení společnosti

· Provádí preventivní prohlídky, odstraňuje poruchy na el. zařízení společnosti

· Připravuje náhradní díly a materiál

· Udržuje platnou technickou dokumentaci el. zařízení společnosti

· Dodržuje provozní předpisy společnosti týkající se elektroinstalace

Co od Vás požadujeme:

· Odborné vzdělání v oboru silnoproudé nebo slaboproudé elektrotechniky

· Manuální zručnost

· Odpovědnost, ochotu práce na směny ( 12tky - dlouhý a krátký týden )

· Praxe v oboru minimálně 3 roky podmínkou, Vyhláška 50/78 Sb. - §6

Co Vám můžeme nabídnout:

· mzda po zapracování až 35 000 Kč

· samostatnou a odpovědnou práci

· firemní benefity (5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, příspěvek na stravování a další motivační odměny)

Termín nástupu: ihned nebo dohodou

Společnost
Měď Povrly a.s.
Adresa
Mírová 63, Povrly
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Plat
Plat: 28 000 – 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Strojírenství, Výroba a průmysl, Elektrikář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Měď Povrly a.s., Tomáš Bim
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.