Kongresové centrum Praha, a. s. spolu s hotelem Holiday Inn Prague Congress Centre a Business Centrem Vyšehrad nabízí ucelený balíček služeb a drží si v oblasti kongresového průmyslu v Praze výsadní postavení. Pomozte nám stát se atraktivním partnerem pro organizátory všech druhů kongresů, konferencí, výstav a setkání na všech úrovních.

IT technik datových sítí

Do našeho týmu hledáme kolegu na pozici IT TECHNIK DATOVÝCH SÍTÍ.

Technik slaboproudých metalických sítí zajišťuje přípravu, instalaci, provoz, testování a údržbu datových a komunikačních sítí. Provádí diagnostiku, lokalizaci závad a opravy na systémech pevných komunikačních sítí a systémů elektronických komunikací, které využívají pro přenos signálu datovou a komunikační kabeláž.

Náplň práce:

  • správa datové a komunikační kabeláže, místního a evakuačního rozhlasu a zařízení jednotného času budov KCP
  • správa telefonní ústředny a koncových telefonů (vč. evidence propojovacích záznamů)
  • hardwarová údržba datových a komunikačních kabeláží, přístupových bodů Wi-Fi, CCTV, čidel EPS, místního rozhlasu budov KCP a navigačního systému KCP
  • předcházení vzniku problémů přenosu dat, lokalizace a odstraňování poruch kabeláže
  • optimalizace pokrytí Wi-Fi signálem
  • mapování kabelových tras a instalace datové a komunikační kabeláže (při aktivitách většího rozsahu řešeno dodavatelsky – technická koordinace dodavatele)
  • kontrolní měření a funkční zkoušky datových a komunikačních sítí
  • vedení dokumentace datové a komunikační kabeláže a kabelových tras v budovách KCP (vč. vedení evidence měřících protokolů)
  • obsluha, ošetřování a údržba nástrojů, nářadí a pomůcek používaných k práci
  • spolupráce při evidenci požárních prostupů

Požadujeme:

  • minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen) - elektrotechnické vzdělání a praxe výhodou
  • znalost EPS, EZS, slaboproudých a kamerových systémů výhodou
  • vyhláška č. 50, § 6 (možno zajistit rekvalifikaci z § 5 na § 6)
  • čtení technických výkresů, prováděcí a projektové dokumentace, orientace v dokumentacích pro samostatnou práci na instalacích slaboproudých systémů
  • dodržování zásad BOZP a požární prevence
  • vysoké pracovní nasazení, manuální zručnost, organizační schopnosti
  • technické myšlení
  • bezúhonnost

Nabízíme:

  • odpovídající platové hodnocení
  • možnost profesního růstu
  • flexibilní pracovní dobu
  • přátelský kolektiv
  • zázemí stabilní a silné společnosti
  • 5 týdnů dovolené a 3 sick-days
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • program MultiSport
  • stravování s příspěvkem zaměstnavatele
  • možnost parkování v zaměstnaneckých garážích za zvýhodněné ceny
  • místo výkonu práce u metra C - Vyšehrad

Životopisy zasílejte prostřednictvím odpovědního formuláře.

Informujeme Vás, že v rámci výběrového řízení bude naše společnost Kongresové centrum Praha, a.s., IČO: 63080249, se sídlem 5. května 1640/65, Nusle, Praha 4, zpracovávat Vaše osobní údaje za účelem výběru vhodného zaměstnance a sjednání pracovní smlouvy. Vaše osobní údaje budeme zpracovávat pouze v rozsahu nezbytném pro provedení opatření zahrnující vzájemná jednání a vyhodnocení ze strany naší společnosti před sjednáním pracovní smlouvy. Mezi tyto zpracovávané osobní údaje patří jméno a příjmení, datum narození, bydliště, telefon, e-mailová adresa, vzdělání a dosavadní pracovní zkušenosti. Vaše osobní údaje budeme zpracovávat pouze po dobu výběrového řízení, které nepřekročí 3 měsíce. Při zpracování Vašich osobních údajů dostatečně zabezpečíme jejich ochranu a nebudeme je předávat žádné jiné právnické ani fyzické osobě. V souladu s příslušnými právními předpisy Vás dále informujeme, že máte právo na přístup ke svým osobním údajům u naší společnosti, dále máte právo požadovat opravu, výmaz nebo omezení zpracování Vašich osobních údajů a máte také právo vznést u naší společnosti námitku ohledně zpracování Vašich osobních údajů. Státním dozorovým úřadem pro oblast ochrany osobních údajů je Úřad pro ochranu osobních údajů (www.uoou.cz), na který se můžete obrátit se stížností.

Společnost
Kongresové centrum Praha, a.s.
Adresa
5. května 1640/65, Praha – Nusle
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Benefity: Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, IS/IT: Správa systémů a HW, Technika a vývoj, Elektrikář, Elektromechanik, Elektrotechnik, Specialista zabezpečovacích zařízení, Správce operačních systémů a sítí, Technik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.