Co vás čeká

zpracování technické dokumentace částí strojů, manipulačních přípravků, potrubí, tvorba výkresové dokumentace, technických zpráv, projektů apod.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

3D modelování, pevnostní výpočty, praktické zkušenosti

Výhodou bude, pokud budete umět

znalost AutoCAD, SolidWorks, výpočty MKP, základní znalost angličtiny

Co vám můžeme nabídnout

dobré pracovní a platové podmínky, samostatná práce, profesní růst,

Společnost
1.SERVIS-ENERGO, s.r.o.
Adresa
Plzeňský kraj
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Strojírenství, Výroba a průmysl, Konstruktér
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro důchodce.

1.SERVIS-ENERGO, s.r.o., Petr Novák
+420 608 922 933