Máte šikovné ruce a jste schopen pracovat v prostředí rychlého leteckého světa?

LOM PRAHA s. p., významný podnik se 100-letou tradicí českého, ale i světového leteckého průmyslu, hledá novou posilu do oddělení konstrukce drak.

KONSTRUKTÉR - DRAK

Co od Vás očekáváme?

* hledáme zájemce s VŠ nebo SŠ vzděláním se strojním zaměřením (obor letecká konstrukce výhodou);
* praxe na obdobné pozici vítána;
* znalost letecké konstrukce;
* znalost práce s 3D konstrukčním SW podmínkou, Siemens NX výhodou;
* min. přehledová znalost statiky;
* základní znalost letecké pružnosti a pevnosti, FEM problematika výhodou;
* alespoň pasivní znalost anglického jazyka, ruský jazyk výhodou;
* kreativní a proaktivní přístup k zadaným úkolům;
* samostatnost a zodpovědnost;
* znalost a zájem o letectví vítán.

Náplň práce:

* navrhování konstrukčních řešení;
* tvorba a zpracování výkresové dokumentace pro zástavby a modernizace draku;
* provádění základních pevnostních výpočtů;
* navrhování a zpracování konstrukčních změn v příslušné technické dokumentaci;
* sestavování a kontrola návodů na obsluhu a údržbu drakových systémů;
* správa konstrukční dokumentace.

Co Vám můžeme nabídnout?

* zajímavou pracovní příležitost;
* možnost uplatnění dosavadních zkušeností a další rozvoj;
* kvalitní zaměstnanecké výhody (např. příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění, 5 týdnů dovolené, benefitní systém kafetérie - příspěvek na dovolenou, dotovaná karta MultiSport a další);
* pracovní dobu 37,5 hodin za týden.

Nástup dohodou.
Místo výkonu práce Praha 9 - Kbely.

Chcete nám ukázat, že jste to právě vy, koho hledáme?

Pokud ano, zašlete nám, prosím, Váš strukturovaný životopis v českém jazyce (včetně souhlasu se zpracováním osobních údajů) a průvodní dopis prostřednictvím tohoto portálu.

Společnost
LOM PRAHA s.p.
Adresa
Praha – Kbely
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Příspěvek na dovolenou, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Strojírenství, Technika a vývoj, Konstruktér
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.