Zahraniční společnost Schäfer - Menk, s.r.o., s výrobními závody v Praze 5 - Radotíně a Dýšiné u Plzně, se zabývá výrobou technologicky náročných svařovaných konstrukcí - komponentů pro stavební stroje. Veškerá produkce firmy je exportována do zemí celého světa. Společnost zaměstnává 400 zaměstnanců a nyní hledá vhodného kandidáta na pozici:

Programátor pálicích strojů

Požadujeme:

  • ukončené SŠ (SPŠ) strojní
  • znalost CAD (AutoCad - 2D), TruTops, JETCAM
  • praxe v programování NC pálicích strojů (laser, plazma)
  • znalost čtení výkresové dokumentace
  • znalost NJ či AJ - výhodou
  • zodpovědnost, samostatnost, flexibilita

Náplň práce:

  • zpracování technologie pálení
  • tvorby pálicích programů pro CNC stroje
  • překreslování dílčích výkresů

Nabízíme:

  • zázemí silného mezinárodního koncernu
  • ubytování v areálu firmy
  • příspěvek na stravování a dopravu
  • možnost příspěvku na ubytování dle interní směrnice společnosti
  • roční odměny, věrnostní odměna
  • 5 týdnů dovolené
  • po ZD příspěvek 500,-Kč/měsíc na penzijní nebo životní pojištění

Termín nástupu:

  • dle domluvy

Pokud Vás naše nabídka oslovila a máte pocit, že právě Vaše schopnosti splňují naše představy o novém spolupracovníkovi, zašlete profesní životopis na adresu: Schäfer Menk, s.r.o., Dýšina 302, nebo tel. 377 819 539

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti Schäfer-Menk s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do odvolání písemnou formou.

Společnost
Schäfer - Menk s r.o.
Adresa
Dýšina
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Ubytování/příspěvek na ubytování
Zařazeno: Strojírenství, Seřizovač/programátor CNC strojů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Schäfer - Menk s r.o., Kristýna Sudová
377 819 539
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.