Unikátní nestátní zařízení, poskytuje zdravotní a sociální služby, specializuje se na pacienty nemocné roztroušenou mozkomíšní sklerózou v pokročilé fázi nemoci. Důraz kladen na individuální péči o klienta, přátelské prostředí.

Logoped/ka

Náplň práce:

- prevence, diagnostika a terapie u pacientů/klientů s neurogenními poruchami komunikace a poruchami polykání

- provádění léčby, rehabilitace a reedukace poruch a vad řeči, sluchu a hlasu

- účast na poradách multidisciplinárního týmu (společně s vrchní sestrou, lékařem, soc. pracovníkem, fyzioterapeutem, psychoterapeutem atd.)

Požadujeme:

- VYSOKOŠKOLSKÉ VZDĚLÁNÍ ukončené státní závěrečnou zkouškou z LOGOPEDIE a SURDOPEDIE

- praxe v oboru vítána, atestace v oboru výhodou

- velmi dobré komunikační schopnosti, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost

- schopnost celostního a empatického přístupu k pacientům/klientům

- motivace k dalšímu vzdělávání v oboru

- výhodou jsou zkušenosti v oboru logoped

Nabízíme:

- dlouhodobá spolupráce na DPP, DPČ - ideálně 1 - 2 půldny týdně nebo 1 celý den týdně

- zázemí stabilní organizace, příjemné pracovní prostředí ve zrekonstruovaném, moderně vybaveném areálu

- přátelský kolektiv v ojedinělém zařízení zaměřeném na lidi s neurologickým onemocnění, přednostně pro nemocné roztroušenou sklerózou v pokročilé fázi nemoci

- zaměstnanecké výhody - od nástupu obědy za dotovanou cenu, podpora ve vzdělávání

Odměna za vykonanou činnost dle domluvy.

Společnost
Oblastní charita Červený Kostelec
Adresa
Dvůr Králové nad Labem – Žireč
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Logoped
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: dohoda o pracovní činnosti (DPČ)
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Oblastní charita Červený Kostelec, Jan Forbelský
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.