Pro našeho klienta, stabilní zahraniční výrobní společnost, hledáme nového manažera na pozici:

Ředitel výrobního závodu - Plzeňský region

Nabízíme:

Výborné platové ohodnocení

Služební automobil

Stabilní zaměstnání v rostoucí zahraniční společnosti

Požadujeme:

Praxi na pozici ředitele výrobního závodu, výrobního ředitele atd.

Nutná mnohaletá praxe na manažerské pozici

Plynulou znalost NJ nebo AJ

Znalost dalších jazyků výhodou

Náplň práce:

Řízení a rozvoj zahraničního výrobního závodu

Pro další informace kontaktujte naši společnost, rádi se Vám budeme věnovat.

Společnost
Doctor Talent
Adresa
Plzeňský kraj
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Němčina (Středně pokročilá) nebo Angličtina (Pokročilá)
Zařazeno: Strojírenství, Vrcholový management, Výroba a průmysl, Generální ředitel, Výkonný ředitel, Výrobní ředitel/manažer, Country Director/Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura