ZAMĚSTNÁNÍ Plný úvazek
ZAČÁTEK Dohodou
SPOLEČNOST Peek & Cloppenburg s.r.o.
KONTAKTNÍ OSOBA Christoph Möller
PRACOVIŠTĚ Westfield Chodov, Praha

Peek & Cloppenburg je mezinárodní módní firma s přibližně 140 prodejnami v 15 evropských zemích. Nabízíme velký výběr kvalitních výrobků a mimořádně kvalitní služby zákazníkům. Jako rodinný podnik nabízíme našim zaměstnancům již 120 let bezpečné a dynamické pracovní prostředí a možnosti dlouhodobého kariérního růstu. Kombinujeme to nejlepší z obou světů: Spolehlivost s inovacemi, zaměření na ukazatele s vědomím trendů, vlastní odpovědnost s pocitem sounáležitosti a mnoho dalšího.

CO VÁS ČEKÁ

  • Provoz a dohled nad technickým vybavením našich filiálek regionu
  • Organizace pravidelných inspekčních kontrol a oprav, udržování technických zařízení
  • Samostatné odstranění malých závad na technických zařízení a drobné opravy
  • Příprava a plánování facility management financí našich filiálek
  • Kontrola a dodržování státních bezpečnostních nařízení a zákonů

CO OD VÁS OČEKÁVÁME

  • Ukončené technické vzdělání (obzvlášť vítané znalosti vzducho- a klimatechniky, elektrotechniky)
  • Zakladní znalost v oblasti správy komerčních budov, jak i manuální zručnost
  • Ochota k mobilitě (řidičský průkaz skupiny B)
  • Vysokou míru zodpovědnosti, orientaci na servis a samostatnost
  • Spolehlivé a na řešení orientované pracovní nasazení
  • Dobré znalosti angličtiny či němčiny slovem i písmem

CO NABÍZÍME

  • Dynamické pracovní prostředí, pro něž je charakteristická týmová orientace a vlastní odpovědnost
  • Jistotu tradičního rodinného podniku
  • Individuální plánování profesního růstu
  • Celou řadu možností rozvoje
  • Zaměstnanecká sleva v prodejnách P&C

VÍCE INFORMACÍ career.peek-cloppenburg.com/

Společnost
Peek & Cloppenburg s.r.o.
Adresa
Roztylská 2321/19, Praha – Chodov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá) nebo Angličtina (Středně pokročilá) nebo Němčina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Ostraha a bezpečnost, Prodej a obchod, Technik BOZP
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Zadavatel: Zaměstnavatel