Společnost Solight Holding s.r.o., významný distributor elektro příslušenství a spotřebičů, hledá nového člena týmu na pozici:

Grafik/grafička – marketingový specialista

Společnost Solight Holding s.r.o., významný distributor domácích elektrických spotřebičů a příslušenství, hledá nového člena týmu na pozici:

Náplň práce:

- návrh a tvorba PR a POS materiálů (brožury, katalogy, letáky, obaly)

- návrh a realizace reklamních formátů (inzerce, bannery)

- spolupráce s ostatními odděleními společnosti a jejich marketingová a grafická podpora

Požadujeme:

- minimálně 2 roky práce na pozici grafika

- vysoká znalost aplikací Indesign, Photoshop a Illustrator

- kreativita, cit pro design, pečlivost, spolehlivost, samostatnost

- velmi dobrá znalost českého jazyka

- uživatelská znalost kancelářského balíku MS Office

- předtisková příprava

- aktivní dynamický přístup

Nabízíme:

- zaměstnání na hlavní pracovní poměr

- příjemné a moderní pracovní prostředí

- atraktivní finanční ohodnocení

- stabilní zázemí dynamické společnosti působící na mezinárodním trhu

- dovolená 5 týdnů

- 3 dny placeného zdravotního volna

- příspěvky na stravování

- zvýhodněné volání v síti T - Mobile i pro členy rodiny

- nástup možný ihned

- pružnou pracovní dobu

V případě, že Vás pozice zaujala, zašlete nám svůj životopis spolu s fotografií.

Společnost
Solight Holding, s.r.o.
Adresa
Na Brně 1972, Hradec Králové – Nový Hradec Králové
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 35 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Marketing, Grafik, Specialista marketingu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Solight Holding, s.r.o., Daniela Kaľuhová