vypisuje pro pracoviště v Praze výběrové řízení na pozici:

IT SPECIALISTA / IT SPECIALISTKA

Požadavky:

  • SŠ / VŠ vzdělání
  • minimálně 2 roky odborné praxe v oblasti IT
  • pokročilá znalost SharePoint, SQL, MS Office
  • pokročilá znalost informačních a komunikačních technologií
  • samostatnost, komunikativnost, pečlivost, flexibilita, proaktivní přístup

Výhodou:

  • znalost informačního systému HELIOS Green
  • znalost SW a principů spisové služby
  • základní znalost SW pro tvorbu webových stránek (WordPress)
  • zkušenosti s vedením projektů

Odpovědnosti (pracovní náplň):

  • komunikace s dodavateli informačních systémů
  • zajištění správy firemních informačních technologií
  • spolupráce na rozvoji, implementaci a integraci SW aplikací
  • návrh a rozvoj strategie ICT
  • školení a podpora uživatelů

Nabízíme:

  • práci na plný úvazek, flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • možnost občasné práce z domova
  • měsíční mzdu 50.000 - 80.000 Kč
  • čtvrtletní a mimořádné odměny v závislosti na výkonu
  • 5 týdnů dovolené, 4 dny zdravotního volna (Sick days)
  • zaměstnanecké benefity
  • termín nástupu dle dohody

Společnost
Český institut pro akreditaci, o.p.s.
Adresa
Olšanská 54/3, Praha – Žižkov
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 50 000 – 80 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, IT konzultant, Správce operačních systémů a sítí, Správce aplikačního SW, Support IS, Specialista ERP
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Český institut pro akreditaci, o.p.s., Radka Pánková
272 096 231