Požadavky:

- ukončené SŠ vzdělání s maturitou

- anglický jazyk – úroveň B2

- komunikativnost, organizační schopnosti, samostatnost, flexibilita, loajalita, příjemné vystupování

- znalost práce s PC (Microsoft Office, sociální sítě)

- řidičské oprávnění skupiny B

Náplň práce:

- komunikace se zahraničními organizacemi (FIBA, rozhodčí)

- produkce utkání české i zahraniční soutěže

- ticketing domácích zápasů

- administrativní činnost a zajištění chodu kanceláře

- komunikace s fanoušky, správa a vedení fanshopu

Co nabízíme:

- být součástí historicky nejúspěšnějšího klubu v české ženské basketbalové lize pravidelně hrací Evropskou soutěž

- různorodou práci

- možnost využití sportovního zázemí haly

- práce v přátelském kolektivu ve sportovním prostředí

- formální i neformální akce (protože se chceme v týmu i bavit)

- pracovní smlouva na dobu neurčitou

- odpovídající mzdové ohodnocení + stravenkový paušál

- nástup možný ihned nebo po dohodě

Společnost
USK basketbal s.r.o.
Adresa
Nad Královskou oborou 1080/51, Praha – Bubeneč
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook
Zařazeno: Administrativa, Marketing, Vrcholový management
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

USK basketbal s.r.o., Karolína Závadská