OPERÁTOR-KA/ÚDRŽBÁŘ-KA balících/výrobních strojů

Náplň práce:

  • obsluha výrobní linky
  • kontrola, údržba a oprava výrobní linky
  • balení výrobků
  • dodržování stanovených objemů výroby
  • zapisování požadovaných hodnot
  • pravidelné provádění kontrol kvality
  • diagnostikování a řešení veškerých poruch strojů
  • spolupráce s kolegy

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání ideálně technického směru v oboru elektro (mechanik – elektronik, elektrotechnik, mechatronik, automechanik,) maturita výhodou nikoli podmínkou
  • uživatelská znalost práce na PC – nutná pro servisování a nastavování výrobních technologií
  • výhodou je vyhláška č.50/1978 Sb.
  • praxe se seřizováním a servisováním strojů ve výrobě výhodou
  • praxe v oboru opravář zemědělských či stavebních strojů výhodou nikoli podmínkou
  • pečlivost a šikovnost
  • technické znalosti elektro a mechaniky
  • komunikativnost a manuální zručnost
  • analytické a koncepční uvažování a smysl pro detail
  • znalost AJ nebo NJ výhodou

Nabízíme:

  • velmi zajímavé platové ohodnocení
  • práce na HPP, příjemné pracovní prostředí
  • příspěvek na stravování, individuální pracovní bonusy
  • práci ve velmi moderním pracovním prostředí
  • možnost profesního růstu
  • technická i jazyková školení
  • pracovní poměr na dobu určitou, po zapracování možnost prodloužení na dobu neurčitou
  • nástup možný ihned

Společnost
ALUFIX Bohemia spol. s.r.o.
Adresa
Černíky
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Benefity: Mobilní telefon, Stravenky/příspěvek na stravování, Občerstvení na pracovišti
Zařazeno: Strojírenství, Výroba a průmysl, Technik ve strojírenství, Operátor výroby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

ALUFIX Bohemia spol. s r.o., Alena Piknerová
602 213 174
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.