DDB Prague je jedna z nejlepších reklamních agentur na českém a mezinárodním trhu. Hlavně je to však jedna velká rodina, kterou pohání kreativita a nadšení pro věc. Naším cílem je vytvořit ten nejlepší tým inspirativních lidí z celého světa. Proto hledáme nového kolegu, který se chce profesně posunout a být součást našeho příběhu.

Account Executive do reklamky

DDB Prague je jedna z nejlepších reklamních agentur, ale taky jedna velká rodina, kterou pohání kreativita a nadšení pro věc. Naším cílem je vytvořit ten nejlepší tým inspirativních lidí z celého světa. Proto hledáme nového kolegu, který se chce profesně posunout a být součást našeho příběhu.

O pozici:

Tenhle junior accounťák bude spolu s týmem pracovat pro naše klienty z různých oborů, takže ho nečeká žádná nuda ani rutina. Spolu s kolegy z celé agentury bude mít na starosti zhmotňování jejich přání a zadání, bude je organizačně opečovávat a umožní jim vyrůst.

Chceme Tě do týmu pokud:

  • máš alespoň půlroční zkušenost na obdobné pozici
  • jsi proaktivní, s vynikajícími komunikačními schopnostmi
  • jsi kreativní, ale máš i výborné organizační schopnosti
  • si poradíš i s administrativou
  • jsi samostatný a pečlivý
  • angličtina pro tebe není překážkou

Co nabízíme:

  • zajímavou a atraktivní práci v nadnárodní agentuře
  • profesionální přístup
  • designové pracovní prostředí kousek od metra
  • pravidelná školení a tréninky
  • přátelský kolektiv
  • možnost osobního kariérního růstu a rozvoj

Náplň práce:

  • spolupráci a dohled nad vývojem projektů od A do Z napříč všemi odděleními při použití všech komunikačních kanálů
  • komunikace s našimi klienty
  • administrativa
  • asistence při produkci (natáčení, focení)

Benefity:

  • stravenky
  • Multisport karta
  • pravidelné teambuidingy a super akce
  • školení, workshopy a výuka jazyků
  • extra dovolená během Vánoc

Pokud chceš naplno využít své zkušenosti z reklamy a zároveň se kariérně posunout, pošli nám svoje CV. Těšíme se!

Společnost
DDB, a.s.
Adresa
Lomnického 1705/9, Praha – Nusle
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Dog-friendly office, Children-friendly office
Zařazeno: Média, reklama a PR, Account Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

DDB, a.s., Eliška Herčíková
720 226 733