Sdružení TULIPAN provozuje chráněné dílny, kde zaměstnává osoby se zdravotním znevýhodněním. V rámci poradenských služeb pomáháme nejenom osobám se zdravotním znevýhodněním, které jsou našimi zaměstnanci, ale zároveň všem, kdo potřebují získat informace k řešení jejich problémů. Realizujeme i celou řadu kulturních, volnočasových a vzdělávacích akcí, jejichž cílem je inkluze mezi zdravou a handicapovanou populací.

Hledáme posilu na pozici:

ŠIČKA - ŠVADLENA (OZP)

Náplň práce:

  • šití na stroji, vyšívání
  • stříhání
  • začišťovací a dokončovací práce
  • opravy chyb
  • praxe v oboru není podmínkou

Požadujeme:

  • osoba OZP (osoba se zdravotním postižením) podmínkou!
  • manuální zručnost
  • pečlivost, důslednost a proaktivní přístup

Nabízíme:

  • nástup dle dohody
  • možnost práce na zkrácený úvazek
  • stabilní mzdové podmínky
  • seberealizaci
  • práci v dobrém kolektivu
  • možnost dalšího vzdělávání v oboru
  • možnost účasti na volnočasových aktivitách

Navíc Vám Sdružení TULIPAN nabízí aktivity pro radost, spolupráci s psychologem nebo dluhovým poradcem, fajn šéfy i podporu kanceláře. Umíme pracovat s lidmi s hendikepem

Společnost
Sdružení TULIPAN, z.s.
Adresa
Frýdlant
Hejnice
Nové Město pod Smrkem
Raspenava
Požadované vzdělání: Základní
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Profesní/osobní kouč, Vyhrazený čas na inovace, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Řemeslné a manuální práce, Krejčí/švadlena
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, jiné
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: neslyšící, mentálně postižení, tělesně postižení, vozíčkáři, ostatní.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice je vhodná i pro důchodce.

Sdružení TULIPAN, z.s., Petra Suková
+420 775 802 270
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.