VanCo.cz je moderní společnost zaměřená na telekomunikační technologie.

Jsme předním distributorem a integrátorem největších výrobců bezdrátových i optických telekomunikačních řešení.

Jsme ryze česká společnost s 22letou tradicí, 200 milionovým obratem a pevnými základy, která si zachovává přátelskou atmosféru a férový a osobní přístup.

Technik výstavby datových sítí

Do našeho týmu hledáme technicky zaměřeného kolegu pro řešení požadavků našich zákazníků, který má příjemné, profesionální vystupování a je aktivním řidičem. Náš nový kolega by měl mít obecný přehled o technologiích, které by měly být jeho koníčkem. Dále požadujeme především zodpovědnost a manuální zručnost. Důležitá je pro nás také přátelskost a spolupráce s kolegy na montážích.

Komu se bude pozice líbit?

Energickému a cílevědomému nadšenci do moderních technologií, který ocení prostor pro osobní uplatnění na práci v prostředí středně velké firmy bez korporačních návyků.

Jaká bude Vaše pracovní náplň?

  • Instalace optické infrastruktury ve vnějším i vnitřním prostředí
  • Instalace a konfigurace mikrovlnných technologií
  • Práce ve výškách a v terénu
  • Servis telekomunikačních zařízení, držení servisní pohotovosti
  • Provádění místních šetření a tvorba jednoduchých dokumentací
  • Demontáž spojů

 Co požadujeme:

  • ŘP skupiny B
  • Praxe v oboru výhodou
  • Spolehlivost, pracovitost, flexibilitu
  • Dobré komunikační schopnosti a pro-zákaznický přístup

Nabízíme:

  • Zajímavé finanční ohodnocení s výkonnostní složkou
  • Pestrou pracovní náplň ve stabilní společnosti s 200 mil. obratem, která si zachovává atmosféru menší firmy s osobním přístupem.
  • Perspektivní uplatnění v atraktivním oboru
  • Dobrý kolektiv zkušených kolegů, o jejichž znalosti se můžete opřít
  • 5 dnů dovolené nad rámec zákonného rozsahu
  • Propracovaný systém firemních benefitů, mj. občerstvení na pracovišti, stravenky, firemní akce, příspěvek na notebook a mobilní telefon dle vlastní volby, firemní tarif i pro členy rodiny, internet zdarma do domácnosti, Multisport karta

Pokud se považujete za vhodného kandidáta, neváhejte nám poslat svůj životopis.

Těšíme se na Vás!

VanCo.cz s.r.o.

Adresa
U čokoládoven 818/9, Praha – Modřany
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Technika a vývoj, Telekomunikace, Elektromechanik, Elektrotechnik, Technik, Technik v energetice, Elektro projektant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

VanCo.cz s.r.o., Martina Sedeke