DUROtherm Thermoforming Czechia, s.r.o.
specialista na vakuové tvarování plastů
HLEDÁ

TECHNIK CAD / CAM (m,ž,n)

Náplň práce:

- vývoj nových projektů a produktů společně se zákazníkem
- vedení či spoluvedení projektu, komunikace se zákazníky a subdodavateli
- poskytování technické podpory ostatním oddělením, převážně prodeji
- provádění analýz vyrobitelnosti nových výrobků
- práce s výkresovou dokumentací a 3D modely (AutoCAD, Inventor)
- úprava a tvorba programů pro CNC stroje
- programování řídicího systému Maka a Geiss

Požadavky:

- zkušenost s programovacím softwarem Tebis a Inventor
- SOU, SŠ/VŠ technického zaměření
- znalost výkresové dokumentace
- zkušenost s 3D modelováním (AutoCAD, Inventor) výhodou
- znalost německého jazyka (alespoň částečná) nebo anglického jazyka

Nabízíme:

- zázemí stabilní německé společnosti
- zaškolení
- nástupní plat 30.000,- ­ 50. 000,- hrubého měsíčně (dle zkušeností)
- příspěvek na dojíždění (od 10 km)
- stravenkový paušál
- 25 dní dovolené
- měsíční bonus 500,- Kč za maximální využití fondu pracovní doby
- měsíční bonus dle hospodářského vývoje společnosti
- možnost pracovat částečně z domova (home office)
- individuální rozvržení pracovní doby

NÁSTUP IHNED
Zaujala Vás naše nabídka? Těšíme se na Vás!

Společnost
DUROtherm Thermoforming Czechia s.r.o.
Adresa
Alejní 630, Krupka
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá), Němčina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Strojírenství, Technika a vývoj, Výroba a průmysl, Technik ve strojírenství, Konstruktér
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

DUROtherm Thermoforming Czechia s.r.o., Miroslava Čermáková