TestLine Clinical Diagnostics s.r.o. je česká společnost založená v roce 1993. Společnost se zabývá vývojem, výrobou a distribucí humánní a veterinární laboratorní diagnostiky.
TestLine Clinical Diagnostics s.r.o. patří k nejvýznamnějším výrobcům a dodavatelům imunodiagnostických souprav v ČR zabývající se vývojem, výrobou a prodejem laboratorních imunodiagnostických testů včetně přístrojového laboratorního vybavení ke zpracování těchto testů (plně automatické ELISA a Westernblot analyzátory, fotometry, promývačky apod.)

V současné době hledáme uchazeče na pozici

Hlavní účetní

Náplň práce:

  • Kompletní vedení podvojného účetnictví
  • Příprava účetních a statistických výkazů
  • Zpracování účetních závěrek a daňových přiznání
  • Aplikace účetních a daňových předpisů
  • Zodpovědnost za správné zaúčtování účetních položek
  • Reporting
  • Komunikace s kontrolními, daňovými úřady a ostatními institucemi
  • Preciznost, samostatnost, diskrétnost
  • Organizační a komunikační schopnosti
  • Ochota učit se novým věcem

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Praxe v samostatném a kompletním účetnictví
  • Znalost daňové problematiky
  • Uživatelská znalost práce s PC (Word, Excel)
  • Znalost účetního programu Helios Green výhodou
  • ANJ na komunikativní úrovni

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
  • Zajímavé pracovní uplatnění
  • Zaškolení a pravidelné školení za účelem odborného růstu
  • Zajímavé finanční ohodnocení odpovídající náročnosti pozice
  • Dovolená navíc
  • Stravenkový paušál
  • Firemní akce

Jestliže Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám stručný motivační dopis a profesní strukturovaný životopis.

Vhodné kandidáty budeme kontaktovat a pozveme na osobní pohovor.

V případě, že Vás nebudeme kontaktovat v době do tří týdnů od zaslání životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům. Děkujeme za pochopení.

Vaše osobní údaje uvedené v životopise budeme zpracovávat po dobu trvání výběrového řízení a po ukončení výběrového řízení Vaše osobní údaje smažeme.

Společnost
TestLine Clinical Diagnostics s.r.o.
Adresa
Křižíkova 188/68, Brno – Královo Pole
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Hlavní účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Křižíkova 188/68, 61200 Brno – Královo Pole, Česká republika
549 121 222