Zásilkovna vznikla v roce 2011 jako technologický start-up s cílem umožnit e-shopům jednoduchou a rychlou přepravu zásilek. Dnes je Zásilkovna přední technologicko-logistickou platformou, která udává trendy v logistice a e-commerce nejen v ČR, ale i v celém světe. Naše pobočky najdete v Evropě, ale třeba i v USA a SAE! Zažijte drive turbulentně rostoucí firmy a už nikdy se nebudete v práci nudit. Těšíme se na vás!

Product Owner/Product Manager

Jako "produkťák“ budeš mít na starosti svoji svěřenou oblast, o kterou budeš pečovat co nejlépe :-)
Je jasné, že do detailu neznáš naše produkty... ale neboj, nebudeš na to sám, budou ti k ruce ostatní členové týmu. Pro nás je důležité tvé nadšení a zkušenosti s péčí o produkt na obdobné pozici.
Každým rokem se nám zdvojnásobuje obrat, počet zásilek, navyšujeme počty zaměstnanců a našich partnerů. Proto bychom rádi našli dalšího člena týmu, který chce měnit trh a bořit mýty u nás v Zásilkovně.

Náplň práce

  • stanovení vize a strategie v rámci Packeta skupiny u daného produktu
  • přímá komunikace a spolupráce s dedikovanými zástupci zahraničních entit (skupiny Packeta)
  • řízení produktu s dopadem na chování koncových uživatelů, partnerů, businessu
  • rozvíjení a řízení produktů v kompatibilitě pro ostatní země a příprava pro expanze
  • tvorba business plánu a správa rozpočtu pro daný produkt
  • tvorba road mapy pro daný produkt
  • prioritizace a řízení alokovaného týmu ve spolupráci s dedikovaným Projektovým manažerem vč. definice zadání (business specifikace)

Co očekáváme

  • nejlépe předchozí zkušenosti na pozici Product Owner/Product Manager
  • zkušenosti v řízení produktu s dopadem na chování koncových uživatelů, partnerů, businessu
  • umět nastavit a vylepšit produktové procesy a postupy
  • koordinace s různými odděleními a správné dodržení termínů a harmonogramu
  • výborná komunikace je samozřejmostí
  • zkušenosti z logistiky, e-commerce, customer care výhodou

Co naopak nabízíme

  • HPP - nástup možný ihned
  • pracovní poměr na dobu určitou jednoho roku s možností prodloužení
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky 100 Kč/den plně hrazené zaměstnavatelem
  • vzdělávací program / školení a jazykové kurzy na pracovišti v pracovní době
  • flexibilní rozvržení pracovní doby a HO
  • možnost využití služby "Mezi námi" pro soukromé účely za výhodných podmínek
  • Multisport kartu
  • kávu, čaj a ovoce k tvému každodennímu občerstvení
  • firemní notebook a další potřebné příslušenství
  • pracoviště v blízkosti Českomoravské/Palmovky (trasa B)

Zaujali jsme tě? Pošli nám životopis.
Chceme tě poznat. Když budeme mít pocit, že se ti u nás bude líbit, setkáme se osobně.

Společnost
Zásilkovna s.r.o.
Adresa
Lihovarská 1060/12, Praha – Libeň
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá), Čeština (Výborná)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Marketing, Product Manager, Product Specialist, Produktový manažer, Product owner
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Zásilkovna s.r.o., Markéta Bukačová