Standridge Color Corporation je americká firma v plastikářském průmyslu, která dodává polotovary pro firmy vyrábějící široké spektrum plastových výrobků různými technologiemi.

Operátor extruzní linky

Co vás čeká

Obsluha extruzní linky pro výrobu plastových granulátů, příprava vstupních surovin pro výrobu - manipulace s břemeny do 25kg, kalibrace výrobní linky pro přesné dávkování vstupních surovin, průběžné kvalitativní kontroly během výroby za pomoci laboratorního technika, označování materiálů, výrobků a výrobních linek patřičnou dokumentací, provádění běžných kontrol a menších nutných oprav přídavných zařízení v závislosti na potřebách individuálních výrob, manipulace s vysokozdvižným vozíkem, udržování pořádku na pracovišti.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Středoškolské vzdělání s maturitou nebo minimálně vyučen, schopnost práce v hlučném a prašném prostřední, teamový duch a flexibilita v rámci pracovních povinností a pracovní doby.

Výhodou bude, pokud budete umět

Praxe v chemickém průmyslu, oprávnění k manipulaci s vysokozdvižným vozíkem, manuální zručnost, smysl pro pořádek a organizovanost, znalost anglického jazyka alespoň na základní úrovni, schopnost zvládat stresové situace.

Co vám můžeme nabídnout

Finančně stabilní mezinárodní společnost s centrálou v USA, práce v příjemném kolektivu, úvazek na dobu neurčitou po skončení 1. roku práce, dvousměnný provoz, stravování(GastroPass Card),pitný režim a drobné občerstvení na pracovišti plně hrazené zaměstnavatelem, výuka anglického jazyka na pracovišti hrazená zaměstnavatelem, nadstandardní finanční ohodnocení, možnost ročních odměn.


Informace o pozici

Společnost
Standridge Color Corporation Czech s.r.o.
Adresa
Přeloučská 251, Pardubice – Staré Čívice
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Plat
Plat: 30 000 – 40 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Chemický průmysl, Výroba a průmysl, Operátor výroby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Standridge Color Corporation Czech s.r.o., Michaela Bocková
607050730, 734232888