Provozujeme více než 4000 km plynovodů a naším posláním je zajišťovat ekonomicky efektivní, bezpečné a spolehlivé přepravní služby našim zákazníkům 24 hodin denně, sedm dní v týdnu, a poskytovat dostatečné kapacity za každé relevantní situace v oblasti dodávek plynu.

ANALYTIK OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ

Co vás čeká

 • Do oddělení Obchodu hledáme kolegu, který rád přichází na kloub zdánlivě složitým problémům a rád hledá řešení v rozmanitých situacích. Nasbíráte znalosti z evropské a české legislativy, na základě kterých budete umět vyhodnocovat chovaní systému a případné systematické nezdary umět vyřešit. Na základě těchto znalostí budete také schopni pomoct klientům či partnerům s jejich dotazy.

 • Neměla by Vám být cizí výpočetní technika a různé IT systémy, pomocí nichž je spolehlivé fungování přepravní soustavy zajišťováno. Budete sledovat fungování soustavy, analyzovat fungování trhů s plynem, komentovat legislativu v oboru energetiky.

 • Budete se podílet na změnách v IT systému a pomáhat v procesu nasazovaní těchto změn. V neposlední řadě bude Vaší kompetencí řešit situace, kdy v soustavě dochází k fyzické či komerční nerovnováze a budete ji řešit nákupem plynu na burzách a jiných krátkodobých trzích.

 • Denní a měsíční výsledky Vaší práce slouží jako podklady pro fakturační a reportingovou činnost, na které se budete spolupodílet.
 • Spoluodpovědnost za vývoj a rozvoj obchodních systémů (postupem času).
 • Budete se účastnit schůzek (on-line) pracovní skupiny ENTSOG (asociace evropských přepravců), kde budete využívat znalosti anglického jazyka.

Naše požadavky na budoucí/ho kolegu/kolegyni:

 • Ekonomické, případně technické vzdělání se vztahem k energetice.
 • Analytické schopnosti a kladný přístup k řešení úloh
 • Zkušenosti z energetiky vítány, nicméně nejsou podmínkou.
 • Vyžadujeme znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni.
 • Dobrá znalost MS Office (především Excel), orientace v oblasti programování maker je výhodou.

Místo je vhodné pro absolventy.


Informace o pozici

Společnost
NET4GAS, s.r.o.
Adresa
Na hřebenech II 1718/8, Praha – Nusle
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá), Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Nadstandardní lékařská péče, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Prodej a obchod, Administrativní pracovník, Fakturant/fakturantka, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

NET4GAS, s.r.o., Gabriela Kuthanová