Charita Otrokovice je stabilní církevní organizace, nepřetržitě pomáhající potřebným a lidem v nouzi již od roku 1991. Jsme stabilní organizaci se solidní historií, nadějnou budoucností a přátelským kolektivem.

Všeobecná sestra v Charitním domově Otrokovice

Hledáme nového kolegu / kolegyni do našeho domova pro seniory na pozici všeobecná sestra v nepřetržitém provozu – denní / noční směny.

Náplň práce: Komplexní zdravotnická péče o seniory na základě ošetřovatelské anamnézy a ordinací lékaře, součástí práce je také vedení dokumentace a práce na PC.

Požadujeme: Splnění odborné způsobilosti k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu, schopnost týmové spolupráce, samostatnost, komunikativnost s cílovou skupinou, empatie, trestní bezúhonnost, zodpovědnost, práce na PC.

Pracovní poměr: 0,5 úvazek na dobu určitou s možností prodloužení.

Dále nabízíme: 100 hodin dovolené, zaměstnanecké benefity, možnost dalšího vzdělávání, příjemné pracovní prostředí, dlouholetá tradice

Nástup: od 1.11.2021 nebo dle dohody i dříve.

Uchazeči zašlou strukturovaný životopis s popisem dosavadní praxe, motivační dopis elektronicky na e-mailovou adresu.

Společnost
Charita Otrokovice
Adresa
Na Uličce 1617, Otrokovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 15 500 – 19 500 Kč / měsíc
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Zdravotní sestra
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Charita Otrokovice, Ivana Slámečková
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.