PRINT PARTNERS s.r.o. je nezávislý poskytovatel řešení pro tisk, digitalizaci a document management s 28-letou historií. Pomáháme firmám být efektivnější díky lepší práci s dokumenty na papíře i v počítači.

SAMOSTATNÝ(Á) / HLAVNÍ ÚČETNÍ

Print Partners, specialista kancelářský tisk a document management, hledá samostatného účetního / samostatnou účetní, který(á) chápe účetnictví jinak než jen jako pouhý nástroj pro výpočet daní a chce se podílet na rozvoji firmy.

Pokud vidíte hlavní přínos účetnictví ve vytváření věrného obrazu hospodaření společnosti a tím i kvalitních podkladů pro budoucí manažerská rozhodnutí a chcete se zapojit do práce ve stabilní společnosti, která je lídrem ve svém oboru, rádi se o Vás dozvíme více.

Na této pozici budete zodpovídat za kompletní vedení účetnictví společnosti od běžné agendy po výkazy a výstupy pro management.

Náplň práce:

  • Kompletní vedení účetnictví (mimo mzdové) vč. ročních uzávěrek
  • Reporty a analýzy pro management
  • Spolupráce s auditorem a daňovým poradcem
  • Účetní metodika

Pro tuto pozici požadujeme:

  • 5 a více let zkušeností v oboru nebo VŠ vzdělání v oboru a minimálně 2 roky praxe
  • Přehled v daňové problematice
  • Dobrá znalost skladového hospodářství
  • Spolehlivost, přesnost

Na této pozici nabízíme:

  • Účetnictví v bezvadném stavu
  • Zavedenou spolupráci s daňovým poradcem (zodpovídá za daňové přiznání)
  • Možnost podívat se dále než jen na doklady - zodpovědnost za účetnictví jako celek
  • Samostatnost - možnost dále optimalizovat účetní metodiku a procesy
  • Časovou flexibilitu, práci v mladém a přátelském kolektivu
  • Kvalitní předání účetnictví
  • Další vzdělávání v oblasti účetnictví a daní
  • Možnost kombinovat práci z kanceláře s prací v home office

Pokud Vás naše nabídka zaujala, pošlete nám Váš strukturovaný životopis.

Adresa
Jankovcova 1569/2c, Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce, Individuální rozpočet na osobnostní růst
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Prodej a obchod, Ekonom, Finanční ředitel/manažer, Účetní, Hlavní účetní, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: vozíčkáři.