MEMOS Software s.r.o. hledá posilu do své dceřinné společnosti Anitra s.r.o.
Jsme malý tým, který dodává inovativní řešení pro vědce a snažíme se vysledovat a pochopit chování zvířat ve volné přírodě. K našim produktům patří např. GPS-GSM loggery (sledovací zařízení), software pro sběr a analýzu dat i lokální IoT řešení.
Více na anitra.cz

PHP vývojář, který má rád přírodu i technologie

Pokud jste se nelekli titulku, máte první kolo za sebou.


Vyvíjíme chytrá řešení, která slouží ke sledování i ochraně zvířat, a hledáme někoho, kdo by nám pomohl s vývojem softwarové platformy a koho by bavilo posouvat náš produkt dopředu.


Nezakládáme si na tom, co přesně kdo vystudoval – podstatné jsou znalosti. Hodit se Vám bude kromě PHP i Bootstrap, jQuery, CSS, HTML nebo SQL. A určitě Vás nepřekvapí, že se v IT neobejdete bez znalosti angličtiny. Uvítáme také, pokud máte vztah k přírodě a zvířata vidíte rádi nejen na talíři.


Společně budeme vylepšovat aplikaci Anitra a hledat způsoby, jak nejlépe zpracovat data z terénu a předat je vědeckým pracovníkům i ochráncům přírody. Pokud vás zajímají podrobnosti, moc se nezdržujte a rovnou nám pište.
 


Na co se můžete těšit?


Děláme smysluplnou práci a zakládáme si na neformálním prostředí bez zbytečné byrokracie.


Flexibilní pracovní dobu bereme jako standard, kolegům vycházíme vstříc prací na dálku a když někdo onemocní, neděláme z toho drama. Dává nám to větší smysl než rozdávat lístky na balet.


Zapomeňte na openspace. I když většinou pracujeme z domova, kanceláře na pomezí Vinohrad a Vršovic jsme si navrhli tak, aby se nám tu dobře soustředilo. Budete mít klid na práci i místo, kde si odpočinout a vyměnit dojmy. 3D tiskárna je neustále ve střehu, Volkswagen Caravelle se těší, až si ho půjčíte na dovolenou, a bez kvalitní čerstvé kávy by to nešlo. K obědu v okolí si račte vybrat ze všech koutů světa – od poklidné Asie přes hipsterská bistra až po solidní českou čtyřku. No a park se zmrzlinou máme hned za rohem.
 
Pokud chcete být součástí příjemného týmu se zájmem o přírodu i technologie, ozvěte se nám. Těšíme se na vás.


  Informace o pozici

  Společnost
  MEMOS Software s.r.o.
  Adresa
  Na Královce 31/4, Praha – Vršovice
  Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
  Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Základní)
  Plat
  Plat: 40 000 – 60 000 Kč / měsíc
  Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny
  Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor, Databázový specialista, PHP vývojář
  Typ pracovního poměru
  Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
  Délka pracovního poměru
  Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
  Typ smluvního vztahu
  Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO), dohoda o pracovní činnosti (DPČ)
  Zadavatel: Zaměstnavatel

  Pozice je vhodná i pro absolventy.


  MEMOS Software s.r.o., Anna Bykadorova